Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért úgy tudom meg egy-egy...

Miért úgy tudom meg egy-egy csajsziról, nő ismerősömről, akikkel haverkodtam, hogy lett (adott pillanatban) komolyabb(nak tűnő) párkapcsolata, hogy onnan kezdve nem veszi fel a telefont, üzenetre nem válaszol?

Figyelt kérdés

Utóbbi években több ilyen is volt, lett pasija, onnan kezdve offolt. Majd miután szakított, ismét kereste(volna) a társaságom. Én FF-ként mindig megmondtam mi a szitu, soha nem mentem át eltűnősbe.

Jellemhiba vagy más lenne ez vajon, ami kifejezetten a nőknél jelentkező sajátosság? Jártatok már így?



2023. ápr. 25. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Pótlék vagy.
2023. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
igen, sírópárna vagy neki. rosszabb esetben még hüjít is hogy lehet még lesz is valami köztetek.
2023. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen, ez sajnos ilyen. Egyik pillanatról a másikra nem feltétlenül reagálnak. De amikor szükség van, akkor hirtelen nagyon fontos újra beszélni. Csak annyi, hogy néha eltelik a két esemény között fél - egy év.. :)
2023. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Azt gondolom van kivétel ami erősíti a szabályt, jártam már én is így.

A nők érzelmi döntéseket hoznak, kis kivételtől eltekintve infantilisek maradnak, beléjük van kódolva a gyermekről való gondoskodás, ezért kissé gyermekiek tudnak lenni, lelkük nem távolodik el egy gyermeki lélektől soha, érzelemvezéreltek, könnyen sírnak, könnyen nevetnek, könnyen hisztériáznak,mint egy gyermek. Annyiban különböznek a gyermeki lelkülettől, hogy egy gyermek nem kitartóan bosszúálló, elfelejti sérelmeit, míg egy nő nem felejti sértettségét, kegyetlen ha ezt megteheti.

Aki nem hív fel, nem üzen ez, vagy hasonló okból, nem felejti csalódásait, megbántódásait és kéjes - még ha tudatalatti is - örömmel mellőzi ff barátait. Ha szeretted, vagy szereted és otthagy, nem jelentkezik, és megérzi rajtad ez okból, hogy fájdalmat okoz vele, boldogan tolja lelkedet az iratmegsemmisítőbe mint egy A4-es lapot a hypós kezü takarítónő. Majd később ébred rá, többnyire valamely érdekből, hogy ezt rosszul tette. Ha hozzád fordul egy ilyen, tanácsolom bánj vele úgy mint egy rossz k.rvával. Ha adsz, akkor előbb várd meg míg kapsz valamit. Nem feltétlen anyagiakra, szexre gondolok. Mindenre. Ezért van, hogy a "roszfiúkat" nem tudják elengedni a nők, kitartanak végső összeomlásukig mellettük.

Ha rosszfiú leszel, rádtapadnak. Egyesek...

2023. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
velem 1-2 alkalommal el próbálta játszani ezt életem nagy szerelme két kapcsolata között, aztán mikor utoljára megmondtam neki hogy nem biztos hogy egymáshoz valóak lennénk és társait, rámzúdította a pokol összes bugyrát és totális mellőzésbe váltott. pedig én voltam olyan naiv hogy tényleg meg akartam őrizni legalább egy jó viszonyt ha már több nem lehet/ nem érdemes, de sok nőnél úgy működhet ez hogy akkor elvágom magam tőle és semminemű kommunikációt nem folytatok soha többé. kár, nem rajtam múlt.
2023. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez amúgy nem csak a nőknél van így. Valamilyen szinten mindenki a párkapcsolatot helyezi előtérbe. Lehet mondani, hogy a háború nincs hatással, de amíg egy háborús bűnös Putyint támogató Orbánunk van, addig nem szívesen fognak idehozni külföldi tőkét. Vagy ha hoznak is azt is erősen bebiztosítva, hogy ne tudja ellopni.
2023. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Na b+ össze kevertem a két választ egy politikai témájúval xD
2023. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7# Ha mégse kevered akkor Úgy érted miss Zelenszkij már nem sms-ezik mister Putyinnal
2023. ápr. 25. 22:34
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Felhőztetnek és ha akad magasabb szintű, akkor tovább lépnek.
2023. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Én azért szoktam ilyet csinálni mert ha párom van, az az alap hogy megtisztelem azzal hogy nem írogatok azokkal akik akár mélyebb érzelmeket táplálnak irántam, egyrészt mert ezt őt megbánthatja másrészt nem akarom megadni az esélyét se hogy féltékenykedésre legyen oka. Szóval az opcionális udvarlókat offolom. Nem vagyok az az ember se hogy tápláltassam az egómat velük a háttérben, szerintem ez így normális.


Gondolom ez a csaj bírt téged és azért keresett fel újra.

2023. ápr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!