Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy jut oda egy lány egy...

Hogy jut oda egy lány egy normális beszélgetésben hogy egyszer csak nem válaszol?

Figyelt kérdés

Chateltem egy lánnyal nagyon szimpatikus volt nekem, szerintem én is neki, azonosak voltak a céljaink.. normálisan beszéltünk jól kijöttünk. Mutattam képet én is neki magamról tetszett neki, vagyis nem ghostingolt, kifejtette a véleményét a képemről ami pozitív volt tehát a kép nem lehet az oka. Szar volt a chat, nem küldte az üzeneteket normálisan, felajánlottam neki hogy facen ha már megnézett be is jelölhetne és messengeren folytatnánk a beszélgetést. Lehet ez volt az oka hogy nem írt már többet?

Szóval egyszer csak nem írt. Megszakadt a beszélgetés. Kérdezgettem h minden rendben meg hogy itt van e, azokat is csak látta de nem válaszolt. Viszont a beszélgetést azt nem törölte, vagyis nem x-elt ki. Az még megvan.

Mi lehet ennek az oka hogy így viselkedik? Eltelt már 1 nap is, azóta fent volt,látta mit írtam de nem válaszolt. Ne is reménykedjek hogy válaszolni fog?


2022. aug. 7. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kapcsolatban van, unatkozik, szeret ismerkedni, de messzebbre nem menne ennél.
2022. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem értem, akkor miért nem tudja ezt megírni? Miért kell reményeket kelteni a másikban aztán otthagyni..
2022. aug. 7. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Hogy elnyerje a figyelmedet és hogy próbálgassa, meg tudna e szerezni, ha akarna.
2022. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Lehet az is, hogy nem is csaj volt. Vagy talált jobbat nálad. Bármi előfordulhat, ezen teljesen felesleges gondolkodni, mert csak beleőrülsz.
2022. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja igaz. Meg a kedvem is kezd elmenni az ilyenektöl, már nem az első ilyen eset..
2022. aug. 7. 17:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1) Sok dolga van, nem volt ideje, lehetősége válaszolni.

2) Van egy másik befutó, parkolópályára kerültél.

3) Szórakozott, próbálgatta magát, hogy mennyire kelendő.

4) troll vagy csaló volt.


Gondolj rá úgy, hogy ha ennyire tiszteli a figyelmedet, idődet, akkor nem vesztettél semmit.

2022. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!