Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arról mi a véleményetek hogy...

Alla Bársony kérdése:

Arról mi a véleményetek hogy írok egy nőnek a munkámról, azt mondja hogy hát, ha megfizetik... én azt mondom hogy nem nem fizetik meg... erre onnantól kezdve nem válaszol?

Figyelt kérdés
2021. nov. 19. 12:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
Ügyesen kiszűrtél egy gold diggert!
2021. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Ennyiből semmit nem tudok leszűrni. Lehetsz nagyon elkötelezett pedagógus is, meg egy főnökét mindig szidó sormunkás is, akinek magát képezni meg váltani nincs töke.
2021. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Esetleg lenézi az adott munkakört, és ha meg se fizetik azt gondolhatja rólad, hogy pitiáner vagy.


De még találgathatunk, te érzed melyik igaz ezekből.


Egyébként, aki lenéz bármilyen munkat az egy sutyerák balfasz. Nem is ragoznám, minden munkat el kell valakinek latnia.

2021. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%
Semmi, a lóvéra megy, örülj neki, hogy nem válaszolt.
2021. nov. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Szimplan primitiv szerintem.
2021. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem meg nem feltétlenül pénzéhes.

Nekem pl az jutott eszembe,hogy csinálsz valamit amiről te is tudod hogy nem fizetik meg, de töketlen vagy és ülsz a meleg sz@rban, ahelyett hogy keresnél mást. Én ha nem válaszolnék, nem azért lenne, mert gold digger lennék, hanem mert beéred az általad is leírt sz@rral,ahelyett hogy törekednél a változtatásra.

2021. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%
Volt nekem is egy érdekes beszélgetés egy külföldi(afrikai) csajjal, ő producer meg mittoménmi, én odaírtam poénból, hogy építkezési munkás. Többet nem is írt 🤣🤣🤣
2021. nov. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
7-es, miért poénkodtál ilyennel? Logikus, hogy olyannal akarna ismerkedni, aki nem lóg ki nagyon a köreiből.
2021. nov. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Kifejezetten érdekesnek tartotta a kérdéses munkát. Mondjuk az is. Csak akkor lett gond mikor kiderült hogy nem fizet sokat. Lehet hogy az van amit a hatos írt, de akkor se stimmel a helyzet mert én egy munkáról írtam neki mint érdekesség, de ha nem szakítja meg az érdeklődést, akkor kiderülhetett volna hogy van egy átlagfizetés feletti főallasom s a kettő összeadva már egy aránylag jó jövedelem, s ez az "érdekes" munka még ad egyéb természetbeni juttatásokat is ami szintén jövedelem mégha másképp is nevezik. De a reakcióját látva jobbnak láttam nem folytatni nehogy atcsapjon a másik felébe mert levakarni nehezebb az ilyent... Bár nem hinném hogy arra vágyik ami kicsit atlag feletti de jobb a biztonság.
2021. nov. 19. 13:13
 10/26 anonim ***** válasza:
Mennyi idős nőről van szó és milyen körökben mozog? Lehet, hogy egyszerűen csak nincs rálátása, és azt gondolta, hogy többre értékelik. De amúgy ne erőltesd a dolgot, annak nincs értelme.
2021. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!