Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok változtatni...

Miért nem tudok változtatni az önbizalom hiányon?Mindig csak rossz kedvem van.Valamiért nem tudok pozitív lenni.Teljesen kikészít!34f

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor kérj segítséget.

Elég idős vagy már ahhoz, hogy lásd, hogy mennyiféle ember van, mennyiféle élet. Ne másokhoz hasonlítsd magad. És ne agyald túl a dolgokat. Csak éld az életed. legyen valami, amit szeretsz csinálni. A többi majd alakul. Csak lásd meg a lehetőségeket és ne zárkózz be.

2023. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy pszichológus sem tudott segíteni?

Mert ők elg könnyen tudnak az ilyesmin..

2023. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy pszichológusnál voltam de az nem tudott segíteni rajtam. :(
2023. ápr. 27. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor menj egy másikhoz. Sajnos köztük is vannak rossz szakemberek, mint minden szakmában.

Persze kell az is, hogy te is akard a változást. Sőt, neked kell igazán akarnod, nem az ő dolga. Sokan pl nehezményezik, hogy "hát milyen már, elmentem a pszichológushoz, és nekem kellett megmondanom miről beszéljünk". Hát ki másnak, jóbarát?:D

2023. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én elmentem pszichológushoz és kiderült hogy a szüleim miatt értékelem nagyon alul önmagam. Nem is gondoltam erre. Nem feleltem meg az elvárásaiknak és azt hittem emiatt értéktelen vagyok és el vagyok cseszve úgy ahogy vagyok.


Nálad esetleg nincs ez?

2023. ápr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!