Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondanak nekem olyanokat...

Miért mondanak nekem olyanokat, hogy "megtalálod majd az igazit", "rád is vár valaki", amikor nyilvánvalóan nincs így?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy borzasztóan ronda ember vagyok, emiatt pedig rettentően önbizalomhiányos. Ez így eléggé szerencsétlen kombó. Nehezen nyitok a nők felé. És ha netán még szimpatikus is vagyok valakinek (néha megesik), akkor is az van, hogy nem tud hozzám vonzódni. Még soha senki sem vonzódott hozzám.

Nagyon magányos vagyok, értéktelennek érzem magam. Nem értem, miért mondanak nekem ilyeneket, miért akarnak becsapni.



2023. ápr. 23. 16:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert a mi kultúránkban nem elfogadott nyilvánosan negatív bírálattal illetni a másikat, inkább maszatolunk, ködösítünk és próbáljuk biztatni, hogy nem is annyira nagy a baj.
2023. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%
Küldesz képet magadról?
2023. ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem becsapás, inkább motiválás.


Ha az mondanák ,hogy soha nem találod meg az igazit, akkor az még jobban rontana az önbizalmadon, hogy még a közeli rokonok se képesek bízni benned.


amúgy ilyen hozzáállással ami neked van, nem is lesz jobb. A probléma a hozzáállás.

2023. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
34%
Tehát nem opció egy másik ronda ember?
2023. ápr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarnak becsapni.

A "megtalálod majd az igazit" azt leginkább pont akkor mondják, ha több kapcsolatod is zátonyra fut. Neked meg elvileg nincs is.

A "megtalálod majd az igazit" azt meg inkább "félresiklott, rosszul végződő" párkapcsolatoknál mondogatják.

Ha magadat rondának tartod, és még olyannak amiket leírsz, szerintem akkor is fogsz egyszer párt találni magadnak.

A kérdésben nem írod a nemedet, de arra következtetek, hogy férfi.

Hidd el a másik nemben is van olyan mint te (ronda , nem vonzó önbizalomhiányos, stb)

Keresd a "zsák a foltját" típust magadnak. Lehet, hogy nem ti lesztek a legszebb pár, de attól még működhet a kapcsolat, és így lehet megtalálod az "igazit"

2023. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
69%

Rengeteg ronda embert látok párkapcsolatban, innentől bukik is az elméleted.

Persze ha szépségkirálynőre vágysz, akkor nyilván sosem lesz senkid.

2023. ápr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
33%
sajna nekem az a tapasztalatom hogy hasonló mondjuk úgy ronda nő nél sincs esély a hozzánk hasonlóknak. Engem pedig az ilyen dühít amikor azt mondják próbálkozz a hozzád hasonlóknál,de ha egyszer nincs lehetőség elméletben oké a dolog de a valóságban lehetetlen.
2023. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
37%
Akkor hogyhogy mégis sok ronda pasit látok, akiknek barátnője/felesége van?
2023. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
41%

nem tudom lehet van pénze.

vagy nem olyan ronda

2023. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

"amúgy ilyen hozzáállással ami neked van, nem is lesz jobb. A probléma a hozzáállás."


Sajnos nemrég elhittem, hogy tetszhetek valakinek (többször is indokolatlanul hozzámért, simogatott, mindig rám mosolygott, ha összenéztünk, nekem mindig név szerint köszönt, érdeklődött irántam...), akkor is nagyot koppantam. Többször nem akarok csalódni, mert iszonyúan fáj.


"Tehát nem opció egy másik ronda ember?"


Nézzétek, én úgy gondolom, hogy a szépség szubjektív. (Engem aztán nem vádolhatnak azzal, hogy finnyás vagy válogatós lennék, sokféle nő tetszett már). De vannak kivételek, mint mondjuk azok, akiknek deformált arcuk van, mint nekem. Nálam rondább állat nem nagyon van a földön, nőben pláne, szóval bárkit is választanék, az szintemen felüli lenne.


"A "megtalálod majd az igazit" azt leginkább pont akkor mondják, ha több kapcsolatod is zátonyra fut. Neked meg elvileg nincs is."


Nemrég beleszerettem valakibe, és ugyanúgy jártam, mint mindig, az érzéseim viszonzatlanok. E kapcsán mondogatnak ilyeneket.


"Rengeteg ronda embert látok párkapcsolatban, innentől bukik is az elméleted."

"Akkor hogyhogy mégis sok ronda pasit látok, akiknek barátnője/felesége van?"


Mert azok, akiket ti rondának tituláltok, csak szimplán nem a ti esetetek (ha nők vagytok), vagy nem szimpatikus az ábrázatuk (ha férfiak vagytok).


Amúgy azt vállalom, hogy nekem nem kell akárki. Ezért nyugodtan megvethettek, de ti is ilyenek vagytok, csak az a különbség, hogy nyertetek/jobb számokat sorsoltak nektek a génlottón.

Szerintem tetű dolog lenne, ha valakit becsapnék azzal, hogy érzek iránta valamit, miközben nem, és ugyanolyan magányos lennék, mint egyedül.

De mondom, nekem tetszett már ilyen is meg olyan is, nem csak a "szépségkirálynők" érdekelnek, ahogy ti fogalmaztatok. De valamiféle vonzás kell, nemde? Én nem átkozok senkit, maximum a természeti törvényeket...

2023. ápr. 23. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!