Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a nagy hűhó a pápa miatt?

Mi ez a nagy hűhó a pápa miatt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 28. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Mire gondolsz?


Engem pl. hidegen hagy.

2023. ápr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Jár neki ez a fajta fogadtatás biztonsági intézkedés. Sok hívő ember kíváncsi rá és a prédikációjára.
2023. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Mert egy rendezvény, esemény. Én nem hűhózok, nincs hatással rám, de nem is érvénytelenítem le azt, aki kíváncsi rá.

Neked okoz valami problémát az életedben, ami megoldhatatlan lesz miatta?

2023. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%

#4:

Ezt most nagyon megaszontad, mi? Gyurcsókos.

2023. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Gyurcsók már meghalt, imádkozz orsóssal együtt a lelki üdvéért.
2023. ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Kérdezd a vatikánt, miért ilyen szinten írták elő a védelmét.

Nem a magyarok találták ki a szabályokat.

2023. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Minden celeb körül ez megy. Emlékszem egyszer itt volt bruce willis, és a fél ország behalucinálta, hogy látták a sarki cba-ban.
2023. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Azért ne feledjük, hogy 1981-ben rálőttek az akkori pápára (II. János Pál pápára a török és iszlámhívő Ali Agca). Azóta az iszlám terrorizmus még rengeteget erősödött is.

Hiába csak egy félhektáros miniállam vezetője, szerintem hasonló biztonsági intézkedésekkel védik, mint az amerikai elnököt. Emellett olyan rendezvényeket tart, amikre százezrek érkezése várható, ez önmagában feje tetejére állítja a közlekedést egy nagyvárosban.

2023. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
A muzulmán terroristák miatt, akik már egész európában jelen vannak, alvó sejtként, van ez a felhajtás. Nem lenne jó, ha pont nálunk követnének el iszlám fanatikusok merényletet a szent atya ellen.
2023. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Egyrészt, Magyarországon rengeteg katolikus él, számukra a pápa Isten földi helytartója, nyilván szeretnék látni élőben, ha tehetik, és részt venni egy általa celebrált misén, vagy meghallgatni a véleményét.

Ami a védelmet illeti, ha Károly király (de fura ezt leírni), vagy Biden érkezne az országban, ugyanilyen szintű korlátozások lennének. Én emlékszem arra, mikor Putyin jött látogatni '19-ben, a csatornafedeleket lehegesztették, nehogy valaki kiugorjon, lezárták az M0-t meg az M3 egy szakaszát, embereket nem engedtek utcára az útvonalon, ahol vitték (covid előtt ez még nagyon fura volt). Erdogánnál szintén, ott azt hiszem, a Ferihegyre vezető utat zárták le teljesen.

A pápát meg joggal védik, talán II. János Pál volt az, akire rálőtt valami kattant fundamentalista. Egyszer már megtörtént, nincs garancia, hogy nem történik meg újra, most képzeld el, milyen fényt vetne Magyarországra az, hogy pont itt lövik le a pápát, ilyet egy ország sem akar magának.

2023. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!