Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kiismerhetetlen vagyok, mit...

Kiismerhetetlen vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy mások nem annyira kíváncsiak rám, ezért nem osztok meg túl sok infót magamról, viszont így úgy érzem, hogy nem tudnak igazán hova tenni az emberek. Ez az ördögi kör hogy győzhető le?

2023. ápr. 28. 22:27
 1/5 anonim válasza:
75%
Te kíváncsi vagy másokra?
2023. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez jó,általában az ellenkezője szokott lenni,az oversharing.
2023. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2023. ápr. 28. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szerintem ez jó dolog.
2023. ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok.

Egyrészt jó másrészt pedig nagyon nem.

Egyszerűen senki nem tud kiismerni a családom tudja csak, hogy milyen is vagyok valójában. Mindenki olyannak lát/gondolom amilyennek mutatom magam vagy amit elmondok magamról. Szóval mintha több személyiségem lenne. Egyik munkahelyen ilyennek ismertek a másikon meg amolyannak.

Barátnőimet is vonzotta az elején ez mert olyan “titokzatos” kiismerhetetlen személyiség vagyok. Nem tudnak bennem olvasni. Még évek után is tudok meglepetést okozni. Aztán ez egy idő után átcsap náluk egy ilyen beteges dologba mert beleképzelnek mindent mindenbe és nem hiszik el az igazat amit mondok. Másrészt én imádom az olyan embereket mint én magam, amikor valakit úgy tudok olvasni mint egy könyvet és simán összerakom róla a teljes képet a fejemben pár nap alatt akkor az elég taszító számomra. Nekem az ilyenek túl egyszerűek és unalmasak.

2023. ápr. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!