Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Reménytelenül beleszerettem...

Reménytelenül beleszerettem valakibe, akibe nagyon nem kellett volna. Hogy lehetek ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Egy nagyon közvetlen, kedves, mosolygós, értelmes ember, aki nagyjából mindenkivel ennyire jófej. Mosolyogtam már én is össze vele, amit kezdetben hibátlanul kezeltem, mert amikor elkezdtem volna túlgondolni, akkor mindig tudatosítottam magamban, hogy ő ilyen természetű és nem kell semmi többet belelátni. Azonban a legutóbbi összenézésünk óta olyan mintha megbolondultam volna. Folyamatosan csak rá tudok gondolni, meg arra, hogy hogy nézett rám. A korábban alkalmazott mantra - miszerint mindenkivel kedves és aranyos -, nem hat és borzalmasan belezúgtam.

Külön kedvencem, hogy mivel ennyire nyitott a személyisége, ezért még csak megállapítani se tudom, hogy ő esetleg hogy vélekedik rólam. Száz szónak is egy a vége, hierarchikus viszonyban vagyunk (ő van úgymond felettem) és nekem nagyon nem kellett volna beleszeretnem. Kérdés, hogy most mit csináljak. Ha kipuhatolózom, hogy ő hogy viszonyul hozzám, akkor azt miként tegyem? Vagy hagyjam inkább a fenébe, de akkor meg hogy felejtsem el? Egyáltalán ti mit csinálnátok?



2023. ápr. 9. 23:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyi főnök? Mert az kizáró ok.

Amúgy meg tudni kell, hogy egyáltalán független-e. Ha nem, akkor megint kizáró ok. Ha nem is főnök, illik is hozzád korban és független is, akkor lehet többször beszélgetést kezdeményezni, és figyelni, hogy ezután ő is kezdeményez-e, vagy csak udvariasan válaszol.

2023. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Ki milyen nemű?
2023. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem a főnököm, de korkülönbség van köztünk, ő az idősebb.

Egyébként egy nagyon fiatalos férfit képzeljetek el, aki legalább tíz évet simán letagadhat, ráadásul a viselkedése is nagyon üde.

2023. ápr. 9. 23:32
 4/21 A kérdező kommentje:
A szemezésig eljutottunk már, illetve az ominózus mosolyig is, amit ő kezdeményezett, de pontosan az zavar meg, hogy másokkal is kedves, így nem tudok különbséget tenni. Mondjuk azt kifejezetten nem tudom, hogy mindenkivel szokott-e szemezni, de a mosolygás tuti fix.
2023. ápr. 9. 23:34
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nős?
2023. ápr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nagyon jó kérdés! Egyszer tett egy általános megjegyzést (nem tudnám pontosan felidézni), amiből arra következettem, hogy nem nős és gyereke sincs, de ez nem egy életbiztosítás. Gyűrűt nem hord, de ez se jelent semmit.
2023. ápr. 9. 23:38
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
Az ilyen jó pasik, ha szinglinek tünnek, akkor 99%-ban kiderült, hogy melegek.
2023. ápr. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Erre nem tudok mit mondani, ez csak bonyolítja a helyzetemet. :-)
2023. ápr. 9. 23:42
 9/21 A kérdező kommentje:
Kérdező nem férfi.
2023. ápr. 9. 23:48
 10/21 A kérdező kommentje:
Le tudsz nyugodni?
2023. ápr. 9. 23:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!