Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kár erőltetnem igaz?

Kár erőltetnem igaz?

Figyelt kérdés

Szerettem volna találkozni egy régi barátommal. Jó ideje nem láttuk egymást, csak neten tartottuk a kapcsolatot, egyre ritkábban beszélve...

Én azért nem kezdeményeztem korábban, mert szégyelltem, hogy akkor nem volt rendes állásom, és pénzem se igen volt.

Múlt héten rákérdeztem, hogy lenne-e kedve... Azt írta, persze. Amikor megkérdeztem, neki melyik nap lenne jó, akkor azt írta, lakást keres, és még nem tudja, a jövő héten mikor ér rá az ingatlanos. Én akkor felvetettem, hogy még azon a héten szombaton is beülhetnénk valahova, de azt mondta, jövő héten inkább.

Tegnap ráírtam, hogy sikerült-e lakást találnia - gondoltam ez így nem nyomulós. Erre csak annyit írt, hogy majd a kövi héten kedden néz egyet. Semmi egyebet.

Jól érzem, hogy ő nem is akar velem találkozni?



2023. ápr. 29. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól, terel
2023. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nagyon stresszes egy költözés. Még számomra is az, aki már tizensok alkalommal hurcibáltam át az életem A-ból B-be. Szerintem jól esne neki, ha kicsit támogatóbb lennél, esetleg megkérdeznéd, tudsz-e segíteni, nem csak fixációnak használnád, mert neked most épp szükséged van valakire, akivel beszélgethetsz. Fogadok, hogy neki is.
2023. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!