Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek kegyetlenség...

Imjustcurious kérdése:

Szerintetek kegyetlenség lenne, ha "erőltetném" a barátságot?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég rám írt egy srác, mivel egy suliba járunk meg ilyesmi. Tök jól elbeszélgetettünk, aztán visszahallottam azt, hogy másoktól kérdezgeti, hogy van-e barátom (Pont ekkor kezdődött a kapcsolatom). Amikor ezt megtudta utána nem is nagyon írt, suliba meg eddig se nagyon mert odajönni de azóta még kerül is. Nekem nem jön be viszont barátilag nagyon megkedveltem. Szerintetek próbáljam meg ezt a barátság dolgot vagy nagyon kínos lenne illetve a srácnak nagyon fájna?
2018. szept. 30. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lenne kegyetlenség, csak szerintem egyértelmű a srác reakciója: ő többet akart, de nem lehet, ezért csak a barátod nem akar lenni. Megkérdezheted tőle, de ha eltűnt és nem keres többet, szerintem egyértelmű, hogy mit gondol erről.
2018. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd. Neked jó lenne, ő meg sérülne..
2018. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!