Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogyan éli meg az igazságta...

Ki hogyan éli meg az igazságtalanságot?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 30. 21:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul.
2023. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
Dühösen, nem szeretem ha nem az van ami az én igazam és addig csinálom ezt a rossz kedvet amíg nem az enyém lehet az utolsó szó ami a tényleges igazság.
2023. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Dw most nem arra gondoltam,hogy nekem lenne igazam es addig vagyok rossz kedvű,mert nem lehet mindig nekem igazam! De ha tudom,hogy igazsagtalansag van es latom és tapasztalom akkor az nagyon rosszul tud esni es nem is bírom elviselni es nem szóvá tenni!
2023. ápr. 30. 22:10
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

Állami szférában dolgozom, már rég nincsenek álmaim.

Szomorú igen, de attól még igaz.

2023. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan? Nem mindegy hogy kisebb adagot kapok az étteremben mint a szomszéd asztalnál ülő, vagy épp lecsuknak egy gyilkosságért amit nem én követtem el. Vagy épp hogy azt látom hogy egy állatkínzó megússza büntetés nélkül, vagy hogy apám a végrendeletében mindent a második házasságából származó gyerek nevére írat. Mindegyik igazságtalanság, de teljesen más lenne a reakcióm mindre.
2023. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem annyiraa zavar, mert szerintem az életben van egy körforgás: ma nekem, holnap "neked".
2023. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha engem er, vagy valakit a tarsasagomban, akkor eleg szarul, en az otos ettermi peldajanal is siman atmennek valami hisztis Karenbe, ha epp olyanom van, de ha nem erint a dolog legalabb valamilyen szinten, akkor magasrol szarok ra.

Pl az allatkinzos dolog felbosszant egy pillanatra, de utana nem lesznek almatlan ejszakaim. De ha az en allatom lenne az aldozat, akkor addig mennek, amig nem vegzi boriben, keruljon barmibe.

2023. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Most már nagyon rosszul.
2023. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyre borzasztóbban; mindig is nagy igazságérzetem volt. Főleg, ha engem ér, vagy olyasvalakit, aki nem tudja magát kellőképpen megvédeni ilyen szituációkban.
2023. máj. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Felháborító! Főleg ha olyan hatalom okozza, akiktől az ember a saját és mások biztonságának biztosítását várja (például rendőrség).
2023. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!