Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedves eladók, szolgáltatók,...

Kedves eladók, szolgáltatók, hogy viselitek ép ésszel a változatos mentális skálán mozgó klienseket?

Figyelt kérdés

Magyarán hogy bírtok a hülye, hisztis, idióta vásárlókkal?

Munka után hogy teszitek túl magatokat rajta?

Pl.vevő csomagolás, blokk nélküli terméket kiönti nekem az asztalra, hogy nem megfelelő a méret, adjam vissza a pénzt. Mondom esetleg be tudtuk volna cserélni vagy levásárolhatja, de csomagolás nélkül sajnos..normális sajnalkozó hangnemet használok. Dühöng, szidalmaz, fenyegetőzik,hogy többet ide nem jön!

Beleordítanám a pofájába, hogy HALLELÚJAAAAAH!

De ugyebár nem tehetem, viszont korai agyvérzést, szívrohamot sem szeretnék kapni a visszafojtott érzelmek miatt. Alkoholról leszoktam. Jövőre munkahelyet váltok. De addig is??? Hogy lehet normálisnak maradni ennyi barom mellett? Mit javasoltok?



2023. jan. 16. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyel lazabb, csak engedd el
2023. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok sztorit tudnèk mesèlni.... 5 èvet dolgoztam pultban. Hozzáteszem van olyan vásárló, aki a mai napig köszön nekem. De a te pèldádra annyit mondtam volna:"Mindenki maga dönti el, hogy hol szeretne vásárolni." Az a gond mindegyiket kicsit máskèpp kell, visszaszólhatsz neki, de 1:Èsszel 2:Magázva. Másnap úgyis visszajön, de ha tökös vagy, akkor visszább vesz.... Valamelyik... Valamelyik nem.... Az utóbbit kineveted...
2023. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem másként nem lehet, mint érzelmileg teljesen elhatárolódni, 2 lépést hátra lépni és kedvesen mosolyogni, ugyanebben a stílusban is lehet nemet mondani, elmondani a véleményed, nekem eddig bevált, lepattantak, a hangulatom se rontották így el. Az viszont a dologhoz hozzátartozik, hogy nap végére ugyanúgy elfáradok mentálisan, nehéz az emberekkel foglalkozni, nem mindenkinek való hosszabb távra.
2023. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Igazából nem nagyon értem az ilyem kérdéseket. Szerintem egy eladó kb. egy szellemi szinten van egy problémás átlag proletár vásárlóval.

Most ha tudja kezelni azokat, akikkel egy alomból való, jó munkaerő, ha nem, mehet gyárba szalag mellé.

2023. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4#valakinek meg meg van a szakmai vègzetsège, ès 15 èv szakmai tapasztalata....
2023. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4# olyan szinten fogtál mellé, hogy kár is. Az egyetemen marasztalni akartak, hogy doktorit tegyek le de én szartam bele, mert hívott az élet. Jártam külföldön, 2 nyelvet beszélek, adtam már interjút is.

Most ebbe a világba kóstoltam bele, mert szükségem van sok szabadidőre. Itt jobban megkapom mint a szakmámban. Fontosabb számomra az idő, mint a pénz. Valószínűleg a végzettségem is magasabbmint a tied. Ennyire undok fajzattal, mint a magyarországi magyar, mármint konkrétan a te fajtád, nem igazán találkoztam sehol. Igazából a hozzád hasonlók miatt gondolkozom, hogy tényleg itt hagyom ezt az országot. Annyira fogalmad sincs az életről, hogy nem tudom hol kezdjem. Kapcsold ki a tévét meg a rádiót, tedd le telefonod, ülj csenben pár órát, nézz tükörbe. Nekem is rengeteg fejlődnivalóm van, mert felhúz a saját baromságod. Mosolyognom kéne és sajnálni téged. Ettől sajnos még nagyon messze vagyok.

Mindenesetre egy adott pillanatban meg fogsz fulladni a saját szarodban.

2023. márc. 7. 23:27
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Nyugi, kérdező, a 4-esnek ez a vesszőparipája, valamiért rá van kattanva az eladókra meg a gyári munkásokra. Nem egy kérdés-válasza volt már e témában. Nem kell (nem is lehet) komolyan venni.

Kissé érthetetlen, miért pont az eladókat pécézte ki, ezt csak ő tudhatja.

Nevetséges.

2023. márc. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!