Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért dagadtoz le mindenkit,...

Miért dagadtoz le mindenkit, akin van kb 10 kiló plusz az, akin van 30 kg plusz?

Figyelt kérdés
Dagadtozik szembe is meg háta mögött is
2023. máj. 3. 06:27
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Irigység. Anyám még arról is megjegyzi, hogy jajdemeghízott, aki 50 kilós.
2023. máj. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt a világot éljük. Aki meg vékony az: greszlás, gebe, karikalábú, csontos, nyeszlett.
2023. máj. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki dagatoz meg sérteget, az azért teszi mert magával se elégedett. Ezért akarja hangoztatni másoknak a valós, vagy nem valós hibáimat, hogy ők se legyenek elégedetek magukkal. Ne akarj megfelelni senkinek. Nem is tudnál. Aki hibát akar keresni rajtad, az meg is fogja találni.
2023. máj. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Aki jól érzi magát a bőrében és a lelkében, az nem bánt másokat.
2023. máj. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Azert csinalja, hogy legyen valakibe belekotson
2023. máj. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel -ha más nem is, de tudat alatt igencsak- tisztában van a saját kövérségével, amint meglátja, hogy a másik sem tökéletes, egyből kivetíti a saját elégedetlenségét, a másikon éli ki az ezzel kapcsolatos frusztrációját és azzal nyugtatja magát, hogy van más (jelen esetben) kövér is.

Esetleg az őt ért támadásokat, beszólásokat tovább adja a másiknak.

Ez szerintem nem irigység, ahogy fentebb írták, merő rosszindulat.

2023. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#1 Nekem is anyám ilyen, 160 cm 90 kg, de ha én felszedek ötöt, már beszól rá, egyszer tízet szedtem fel és naponta elmondta, hogy dagadt vagyok. De másokra is beszól, tényleg ilyen pár kg súlyfeleslegű embereknek is. Meg persze az elhízottaknak is, nem a nevén hívja, hanem pl "a nagyon kövér nő". De a nővérem meg nagyon vékony, őt is ekézi néha, hogy túl sovány, de főleg nekem szólt be (csak szólt mert már nem hagyom).
2023. máj. 3. 10:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kivetítés.
2023. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7 Sajnálom:( Nálunk is gyakori, hogy súly alapján utal valakire. Meg rokonokról, ismerősökről csak azt hallgatjuk, hogy mekkora a segge, combja, tokája, stb.

Én csak olyan megjegyzést kaptam tőle, hogy nincs szinte semmi mellem, és hogy ez milyen már. Nyilván neki meg nagyon lóg, és ez zavarja, szóval nem veszem magamra.

#1 voltam

2023. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talán a saját kövérségét relativizálja. Ha mindenki kövér akkor, nem baj ha Ő is az.
2023. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!