Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és 45 kiló...

14 éves vagyok és 45 kiló mindenki kövérebb nálam az osztályban még a 12 éves lány tesóm is,10 kilót szeretnék minél hamarabb. De ballagasra ennél kövérebb akarok lenni. Hogyan?

Figyelt kérdés
Nem szeretném hogy a balagasomon is azt haljam minden gyerek szüleitől hogy hú de sovány vagy:/ mert mindig ez van. Köszönöm szépen a válaszokat előre is.

#hízás #kb10kilo
2015. szept. 3. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyél minél több tésztafélét.
2015. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
50%

NekeM van bevállt módszerem :)

Én mindig olyan voltam, hogy ami nem kellett azt, már nem ettem meg. Én is csonti voltam :)


Edd meg azt, ami a tányéron van, ami már nem esik jól attol lehet a legtöbbet hízni.

2015. szept. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Hány cm vagy?

Es nyugi, a szülők is csak irigyek ;)


15/L

2015. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aztán meg az lesz a bajod, ha lekövéreznek.
2015. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

159 cm vagyok.

amúgy meg nem lesz baj hogy lekovereznek mert szerintem ez nem fog elofordulni. bőven jöhetne rám 10 kiló. és lehet még több is.

2015. szept. 3. 21:58
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Hidd el, hogy sok lenne az a 10 kg

Anya kb 157-158 cm es Asszem 50 kg es azért látszik rajta... ( nem kövér, de kb 2-3 kg plusz van rajta)


Es nem tudod befolyasolni, hogy hova hizzal


En 154-155 cm-rel vagyok kb 40 kg :DDD ( 15 evesen)

2015. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

izmot kellene magadra szedni, azt pedig sportolással és fehérjedús kajálással éred el, zsírt magadra szedni sok értelme nincs, amúgy 14 évesen még elmegy, de tényleg nem ártana nehezebb legyél


nézz utána a tömegnövelő étrendnek ill a sportolási lehetőségeknek, de mivel még csak 14 vagy erősen javaslom, hogy egy edzőteremben személyi edzőtől kérj tanácsot!

2015. szept. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ja amúgy meg ez lebegjen a szemed előtt:

[link]

2015. szept. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj. Nagyon is jó az úgy. Majd mikor kezdesz nőiesedni,csinos bikinis tested lesz. Nagyon irigyek lesznek rád/ vagyis szerintem már azok. Az ilyen testalkatú nők általában szülés után sem?meg 50 éves koruk után sem fognak "eltehenesedni". Nagyon jó alapanyag a tested, ha tornázol rá,igazi fitnesz modell tested is lehet. Szóval csupa előny. Mondom én úgy,hogy mindig volt egy kicsi túlsúlyom.
2015. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó. Köszönöm szépen^^:) ez nagyon sok erőt adott:) és a többi válaszolònak is köszönöm a válaszait:) puszi
2015. szept. 6. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!