Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gyakran gondolsz az...

Milyen gyakran gondolsz az exeidre?

Figyelt kérdés
Csak átfutnak az agyadon, vagy elmélkedni is szoktál, hogy vajon mi lehet velük, hogyan élnek most?
2023. máj. 3. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Egy exemmel tartom a kapcsolatot, a többivel nem. Viszont mivel a barátnőmmel nem bírják egymást ezért vele is megritkultak a beszélgetések, de tudom hogy mi van vele.
2023. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van akire sose. Van akire napjaban tobbszor
2023. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jellemző. Ezért ex. Bár x így hogy kérdezed.. :D
2023. máj. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én néha szeretek elmélkedni, mert nagyon jó emberekkel sodort össze az élet és kíváncsi vagyok minden oké lehet-e velük. De ezt a "néha" dolgot úgy értsd, hogy évente egyszer kb. Sokan nem rossz viszonyban válnak el egymástól, csak egyszerűen így alakul, szerintem nincs ebben semmi rossz:)
2023. máj. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden nap.
2023. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor valaki konkrétan rákérdez vagy felhozza valami régi sztori kapcsán. Magamtól soha. Nem vagyok egy nosztalgiázós, elmélkedős típus.
2023. máj. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!