Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan embert ismertek, aki,...

Olyan embert ismertek, aki, bármiről is beszélgetsz vele, meg van győződve arról, hogy a témában csak neki van igaza? Vagy az emberek jó része ilyen?

Figyelt kérdés
És megsértődik, ha nem értesz vele egyet mindenben.
2023. máj. 4. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
40éves vagyok, az egyetlen egy megmaradt gyerekkori haverom ilyen… rengeteg türelem kell hozzá, de már nincs sok, egyszer el fogom küldeni a faxba…
2023. máj. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Ismerek, bizony. Irritáló tulajdonság, az biztos.
2023. máj. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Anyai nagymamám, nem tartom vele a kapcsolatot.
2023. máj. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Egyik gimis osztálytársam volt ilyen; nagyon sok türelem kellett hozzá, de frappáns reakciók is. Már egy ideje nem beszélünk, nem tudom azóta mennyit változott, ha egyáltalán. Egy-két alkalommal volt kellemes vitánk (debate, szóval nem veszekedés), amikor érdekes témába tenyereltünk.
2023. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Ó, nagyon is sokat. Az emberek jelentős részének ez az alapműködése, legfeljebb jobban titkolják. Próbáld ki, hogy pl. egy hónappal később rámentek ugyanarra a témára amiről vitáztatok előtte. Ugyanazt fogja csinálni megint, az emberek egyáltalán nem hajlandóak a véleményükön változtatni többségében.
2023. máj. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

1, vagyok

Pl megemlítettem ennek a haveromnak, hogy most, hogy elváltam, nincs veszítenivalóm, el fogok menni valahova külföldre dolgozni,

Említettem neki, hogy eladom a házat és az árából el fogok menni.

De szeretnék kicsit élni, bulizni, néztem délamerikában olyan hippie kommunákat, akik az odalátogató túristákból élnek, kézműveskednek, zenélnek, szállást adnak, így élnek ott, és én mindig is vágytam kicsit belekóstolni ilyen életbe…

Na haverom természetesen mindent is tud a hippie-kről, meg a kommunákról, be fogok szektulni, elrabolnak, megölnek, szexrabszolgát csinálnak belőlem (110kg szőrös pasi vagyok, hát ha csajok, csináljanak csak)…


El akarok menni Equadorba is…

Á ott hideg van haverom szerint, meg kirabolnak a spanyolok, nem marad semmim, cigány az összes…


Végül pedig valószínűleg írországba megyek dolgozni, szakács vagyok, szerintem bárhol megállom a helyem.

Írország nem jó, az írek gyűlölik a külföldieket, meg különben is, ott hazátlan leszek, meg át fognak verni, nem kapok egy fillért sem és majd jól ott ragadok…


Mondtam neki, hogy terveim szerint itt a lakás árából még 20millió ott fog pihenni a számlámon, sehogy nem fogok pénz nélkül maradni, mégha az első melóhely nem is jön be…

Á az nem úgy van, magyarországon a számlán nem szabad pénzt tartani, mert “el fogják venni”…


Na és ez a srác konkrétan ki nem mozdult Kecskemétről egész életében, 40év alatt…

Onnan ez az átfogó ismerete a világról… és hiába, 7.óta haverok vagyunk, de már nagyon kezdek belefáradni, bármit mondok, ő rákontrázik a full negatív halucinációival…

2023. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%

Van. Megoldás: NEM beszélgetek vele. A lópikulát, azt.


Nem képes meghallgatni a másikat, csak nyomja az értelmetlen marhaságait.

2023. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Több ilyen van: az ilyeneknek nagyjából csak az arca nagy.
2023. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Igrn, kb majdnem mindenki ilyen. Alig ismerek olyat, akit meg lehetnr győzni észérvekkel, hogy nincs teljesen igaza, mindenki ragaszkodik hozzá, hogy az úgy van. Én már bele is fáradtam, hogy győzködjek embereket, rájuk hagyom. Lehet ez sem jö taktika, de nem szeretek vitázni.
2023. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
En ismerek ilyet és egyaltalan nem jövünk ki egymással! Es nem az a baj,hogy azt hiszi neki van mindig igaza,hanem ,hogy egyaltalan nem hajlandó meghallgatni a masik félt!
2023. máj. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!