Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha írásban beszélgetsz egy...

Ha írásban beszélgetsz egy emberrel miért nem válaszol az összes kérdésedre?

Figyelt kérdés

Például beszélgetünk,majd jön a kérdés is tőle, én ezekre válaszolok,de én is vissza kérdezek és nem mindegyikre válaszol,tegyük fel hogy a beszélgetésbe négy kérdést teszek bele és csak kettőre válaszol,most például nem is válaszolt.

Ez miért van?



2021. aug. 23. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Több dolog is lehet: ha hosszan válaszol, akkor a kifejtés során kimehet az ember fejéből a többi kérdés, és gyakran nem olvassa vissza a kérdéseket - inkább a saját írást, hogy érthető, helyes-e.

Vagy ő úgy gondolja, hogy amit leírt, azzal megválaszolta az összes kérdést, mert ha nem is direkt írunk le dolgokat, az egyik következhet a másikból.

Illetve sima figyelmetlenség.

Vagy ami nálam elő szokott fordulni : azt hiszem, hogy leírtam a választ, pedig lehet, hogy csak gondoltam :D

2021. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Sosem kerdezek negyet, egyszerre csak egyet. Es varok egy kitero jelzesre is.
2021. aug. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez megesik velem is. Szerintem csak figyelmetlen az illető, és mikor az egyik kérdésre válaszol, addig a másik kimegy a fejéből.
2021. aug. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Minek kérdezel egyszerre 4 dolgot? Én valami faggatasnak érezném..
2021. aug. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Mert k.va értetlen vagy. Valószínű nem csak azt a négy kérdést tetted fel, hanem előtte még elég sokat, ugyanarról a dologról.
2021. aug. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ha egy dologra sem válaszol a két kérdés közül?
2021. aug. 24. 02:46
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Baromira nem érdekled ezt a személyt, ezért van. Sajnálom. Lehet itt szépítgetni a dolgokat de ha valakit érdekelsz az válaszolni fog és adott esetben vissza is kérdez stb.
2021. aug. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre sok kérdésre kicsit nehéz válaszolni, mert bármikor beleavatkozhatsz...
2021. aug. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem is akarja hogy közöd legyen hozzá vagy nem érdekled
2021. aug. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ne tegyél fel több kérdést, csak egyet
2021. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!