Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek sem ez nőknek...

Szerintetek sem ez nőknek való ? Jogosan zavar?

Figyelt kérdés

Mármint nem tudom hogyan is írjam le..van egy baráti társaságom, minden hétvégén össze futunk sőt még hétköznap is sokszor..van hogy mindennap.


Ez megy már 7 éve…a probléma az hogy nem kicsit drogozunk is, legtöbbször könnyű drogok, de úgy be szokott csúszni más is (nem lőjük magunkat azért) de csúnyán el szállt velünk a ló..főleg mostanában.


Mindegy is..mi is tudjuk hogy ez nem nagyon okés, mindig valaki oda vergődik hozzánk, sokan ismernek is minket stb.


Majd jött ez a fiatal csaj (már nem is emlékszem hogyan keveredett oda) de a lényeg az hogy már 3 hónapja ő is úgy él mint mi..nem használjuk ki, szexuálisan sem b..ogatjuk mivel van barátja..max csak hülyéskedni szoktunk vele ilyen téren..de a lényeg hogy pl tegnap is olyan kiszolgáltatott volt..meg ilyen elveszett stb hogy megsajnáltam.


Mindig meg hívjuk mindenre..kb költenie sem kell, de látom hogy nem boldog, például a barátjával soha nem jön el de mindegy nem is ez a lényeg.


Hanem attól tartok hogy oda jut ő is mint mi..hogy drog függő lesz, teljesen normális a lány..és talán ezért zavar. Tegnap mondtam neki hogy nem olyan jó hogy ide járkál mert meg fogják úgymond “pecsételni” hogy drogos..erre azt mondta hogy “nem érdekel más véleménye”


Ilyesmi..utána nem is beszéltünk többet erről. Felnőtt nő én nem akarok bele szólni..de azért mégis jobb lenne ki maradnia ebből nem?


Mert azért el tudnám intézni hogy ne ez legyen..csak nem tudom van e értelme. Vagy csak már ártok neki ha pl segíteni akarok úgy hogy közben kb bort iszok és vizet prédikálok? 30f a csajszi 20 éves.


2023. máj. 6. 19:55
 1/8 kék pancake ***** válasza:
100%
Azzal nem ártasz neki, ha megpróbálod eltéríteni a drogozástól. Sőt valójában ez szép tőled.
2023. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lenne a normális hogy elhessegetnétek. Nem értem mit keres egy 20 éves csaj a barátja nélkül 30 éves drogozó felnőtt férfiak között. Ha neki nincs esze, legyen nektek.
2023. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem senkinek sem való; nyilván szar látni ahogy a szemetek láttára csúszik le, de gondolom nektek is vannak ismerőseitek, akik hasonlóan gondolkodnak/tak rólatok...
2023. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút jogosan zavar és tök jó, ha ezt szóvá is teszed neki, bár nem nagyon fogja meghatni sztem. Ilyen esetekben radikálisan kell eljárni, más nem fog működni. Értsd: el kell zavarni, ha magától nincs esze. Esetleg értesíteni a szüleit, hátha tudnak neki segíteni.

Amúgy ha ilyen kérdés még megfordul a fejedben, akkor neked sem lenne késő kilépni.

2023. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Senkinek nem való, elég furán fogalmazol, szerintem a drogozás egyszerűen szánalmas alapból. Azt viszont megértem, ha valakinek baja van és emiatt ebbe menekül, mert nem lát a gondjaitól jobbat, ez se jó, de jobban megértem. Valószínűleg ennek a lánynak is van bőven problémája, ha elzavarod, akkor a gondjai ugyanúgy megmaradnak és akkor keres máshol önpusztító "barátokat". Szerintem inkább beszélgess vele, hogy mi baj van és azon keresztül próbálj hatni rá, ha már kibeszélte magából.
2023. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen...de mondjuk nem akarom hogy az én lelkemen száradjon hogy előttem b..za tönke magát mint mi. Biztos van valami lelki problémája fogok beszélni vele róla, aztán lesz ami lesz, elzavarni lenne a legjobb...csak hát kitudja hogy esne neki, most mi vagyunk neki a "barátok", de igazából nem tudja mibe keveredik bele...és arra gondolok hogy ha most pl 40-en lennék és a 20 éves lányom ezt csinálná...hát nem lennék boldog. Nem tudom miért de erre szoktam gondolni néha.
2023. máj. 6. 23:00
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A mai parkapcsolatokban nem szokas mkndenhova egyutt menni illetve eltiltani a masikat a bulizastol…
2023. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Egy ócska drogos hogyhogy más ócska drogoson moralizál nem saját magán?
2023. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!