Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van a nőknek ilyen...

Miért van a nőknek ilyen viselkedésük?

Figyelt kérdés
Például a helyes, szimpatikus férfiakkal alapból kedvesek, akik viszont kevésbé szimpatikusak számukra, azokkal bunkók, nem foglalkoznak velük, vagy lekezőlek, tiszteletlenek. Én férfiként a kevésbé vonzó nőkkel is kedves vagyok, nem flegmázok, úgy viselkedek, ahogyan illik, és nem azért, mert nő, hanem mert ez a megfelelő viselkedési forma. Tehát számomra nem befolyásoló tényező, hogy szexi vagy nem szexi nővel beszélgetek.

2023. márc. 5. 20:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Cáfolattal élek! Van egy olyan jó tulajdonságom, hogy mindig a számomra kedves, udvarias, nekem tetsző fiúkkal vagyok távolságtartóbb, mert mindig zavarban vagyok előttük. Nonszensz.
2023. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
Senki se úgy viselkedik azzal, akik kedvel, mint azzal, akit nem.
2023. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
1%
Mert egy jó dugásért fel karjukat oda adják…mi büszke férfiak meg mindenkit megdugnánk és alapból szeretjük az összes not…amúgy nem kell mindegyikkel jól viselkedni, valamelyik azt szereti ha úgy van banva vele mint egy darab szarral..na de az meg kinek kell!? Egy nem normális megint…
2023. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%
A szép új világ hozadéka, feminizmus, társadalmi egyenlőség és társai... Oda jutottunk hogy a nők a pénzes jóképű pasiknak nyalnak, a többi férfival meg úgy bánnak mint a hányadékkal.
2023. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
29%

Ez nem alapvetően az összes nőre mondhato el. Inkább azokra mondanám akik neveletlenek nem kaotam a szüleiktől normális "tanítást". Általaban ezek az olyanok akik ugy vannak vele hogy ő a tökély hozzá senki se szólhat aztán pár év múlva a mekiben kérdezi tőled hogy kérsz-e sültkrumplot a menüdhöz.

Aki meg normális az szintúgy ugyan úgy lesz vele ahogy te is.

2023. márc. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
17%
*kaptak
2023. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

Aki nem szimpatikus valaki számára - léynegtelen, hogy nö vagy férfi -, azokkal miért akarna bárki is kedves lenni?

Az, hogy jól néz-e ki valaki ilyen szempontból teljesen lényegtelen, egy jól kinézö ember is lehet ellenszenves, unszimpatikus és akár kifejezetten ronda valaki is lehet nagyon is szimpatikus.

2023. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%
Mert miért legyen vele bunko? De ki.baszott nagy baj van a fejetekben!!!! Alap dolog hogy egy idegennel kedves vagyok. Miert kellene bunkonak lenned? Ez alao szerinted mert unszimpatikus es egybol bunkozni kell? Hogy pusztulnal meg az ilyen gondolkodas mododdal!
2023. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

"Én férfiként a kevésbé vonzó nőkkel is kedves vagyok, nem flegmázok, úgy viselkedek, ahogyan illik, és nem azért, mert nő, hanem mert ez a megfelelő viselkedési forma."


Kevésbé vonzó nőként ezen röhögnöm kell.

Személy szerint megtapasztaltam az alázások minden fokát és formáját férfiaktól, de oh!! hála istennek te tudod mi a megfelelő viselkedési forma...


És tudod mit, én személy szerint nem szoktam lekezelő lenni az olyan férfiakkal szemben, akik nem jönnek be, szóval nehezemre esik elhinni hogy rossz tapasztalataid vannak a nőkkel. Biztos csak eltúlzod, vagy mi :)

2023. márc. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy rossz tapasztalataid voltak.
2023. márc. 5. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!