Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy, hogy az...

Miért érzem úgy, hogy az esetben, ha magasabb lennék, az önbizalmam is több lenne?

Figyelt kérdés

180-182 cm körüli a magasságom, nagyon kicsinek érzem magam sok ember mellett, akik egy fejnyivel is fölémtornyosulnak, sőt, néhány (ritkább) esetben a vállukig nem érek fel. Valahogy felerősödik olyankor az önbizalom-hiányom, a jelenlétük által. Furcsa, dühszerű érzés is urrá lesz rajtam, plusz könnyezem is olyankor, a lelki fájdalom, az önutálat miatt. Legszívesebben kinyírnám őket. Tudom, nem szabad ilyet írni, de már nagyon kikészültem. Vannak egyéb testi gondjaim is egyébként, melyek zavarnak.

Fiú vagyok, 30 éves.


2023. máj. 8. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég mély lelki gondjaid lehetnek,ha ennyire nem vagy magaddal megelégedve.Én férfiként 168 cm vagyok,mit szóljak? A 180 viszont már több,mint középmagas.Valami más negatív dolog/dolgok dominálhat benned,amit kivetítesz a magasságodra is.
2023. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ShadowGanxter ***** válasza:
Ha ilyen gondolataid vannak, akkor elég gyanús nekem az a fogalom megerősödése, hogy te bizony eléggé unatkozhatsz, tehát van időd bőven. Szóval az én meglátásom a következő lenne, nem kell ezzel nagyon foglalkoznod, mert csak megemészt belülről és nem leszel már olyan se, mint amilyen most vagy, tehát inkább ezt a felesleges időt inkább fordítsd a hobbijaidra, csináld azt amit szeretsz és éld az életed, hidd el akkor nem fog téged zavarni ilyen kis dolgok.
2023. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ShadowGanxter!
2023. jún. 14. 12:28
 4/4 ShadowGanxter ***** válasza:
Nincsmit öcsikesz.
2023. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!