Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ismert közhely: minőségi...

Az ismert közhely: minőségi idő (valakivel) nektek mi?

Figyelt kérdés
2023. máj. 9. 21:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a minőségi idő nem feltétlenül csak az ülünk és beszélgetünk kategória.


Lehet az bármilyen közös program, társasjátéktól kezdve egy közös utazásig, kirándulásig ami közös élményt ad.


Sőt, volt olyan ismerősöm aki pont azt hiányolta hogy a legjobb barátnőjével nem csinálnak soha semmit. Nem mennek sehova, minden közös élményük annyi, hogy ülnek és beszélgetnek.

2023. máj. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

6-os, ezért írtam, hogy mással, más emberrel. Ha magaddal vagy, felteszem, az mindig minőségi idő.

10-es, nem itt tartunk. Én tartok itt.

2023. máj. 10. 09:05
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Amelyik proli lepontoz kifejthet véleményt is, már ha van neki.
2023. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kellemes beszélgetés, ahol mindketten/mindannyian figyelünk a másikra, aktív résztvevői vagyunk a beszélgetésnek, tehát nem másra figyelünk, nem nyomkodjuk közben a telefont.

Amikor olyan dolgot csinálunk, amit mindketten/mindannyian élvezünk, senkinek sem teher, kényelmetlen. Mondjuk kirándulás, sütögetés, társasjátékozás, bowlingozás.

2023. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!