Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkáktól (ismert,...

Milyen márkáktól (ismert, kevésbé ismert, mindegy) és honnan induló "árszinttől" mondják az emberek azt egy adott ruhát meglátva valakin, hogy az már minőségi, igényes darab? Férfi ruházat.

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy az éppen egy pulóver, sportcipő, vagy zakó. Szép, minőségi legyen.
2019. szept. 23. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre nincs sztenderd.


Nekem egy pólóért már 3000+ is sok, de inget simán veszek 20.000-ért.

Pulóverért egy forintot sem adnék, de öltönyt 150-ért simán megveszek.

Sportcipő, pláne utcára nekem 0 forintot ér. De túrabakancs 40+ -ért igen. És elegáns cipőért is mehet a 40+.


Nem a márkát nézem, hanem a minőséget.


Bugatti

Hugo Boss

5.11

Blackhawk

Safariland

2019. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs egy konkrét árkategória erre,mert mindenkinek más a pénztárcája,van aki már a H&M,Zara szintre is azt tudja mondani,hogy minőségi,márkás.Van akinek pedig csak a Gucci,és társainál kezdődnek.Viszont ha általánosságban vesszük,akkor szerintem a Tommy Hilfiger,Hugo Boss,Gues,CK már mondható minőséginek,ezek pedig elérhetőek is.
2019. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nehéz ezt leírni, de alapvetően attól függ milyen a környezeted.
2019. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy kérdezem mi az a szett, vagy darab, ami, ha odalépsz egy férfi mellé, látszik rajta, hogy najta nagyon jó anyagminőségről, szabásról tanúskodik, emellett igényes, szép darab?


Hogy a példa mellé ellenpéldát is mondjak: F&F "fashion" (ahogy én látom) minden, de sem nem jó anyagminőség, sem nem igényes, vagy szép darab. Szerintem egy H&M sem nyújt kimagasló minőségű, anyaghasználatú termékeket.

2019. szept. 24. 08:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Látod najta = látod rajta.
2019. szept. 24. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!