Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell minden évben az...

Miért kell minden évben az érettségizőknek eljátszaniuk, hogy hú de rosszul sikerült a vizsga?

Figyelt kérdés

Itt is, meg facebookon is minden egyes évben azt olvasni, hogy panaszkodnak mert mennyire nehéz volt. A szokásos "vicces" szövegek, hogy annyira tetszett, megírom ősszel is ...

Majd érdekes módon a legtöbb embert mégis felveszik a legjobb egyetemekre.


Mi szükség van erre a sajnáltatásra?



2023. máj. 10. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egyrészt feszültséglevezetés, másrészről meg poénkodnak. Azért mégis csak van jelentősége, hogy mennyire sikerül jól, mert eldől, hogy mehetsz-e mondjuk arra az egyetemre amire szerettél volna.
2023. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%
nem tudom de nekem egész jól sikerült, rosszabbra számítottam
2023. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Kitana. ***** válasza:
87%
Gondolom mert izgulnak. Nem mindenki tudja belőni, hogy mindenre helyesen válaszolt-e. De nem mindenki panaszkodik, öcsém most érettségizik, az első után kérdeztem, azt mondta szerinte 95%. Mondjuk nem tudom, téged ez miért zavar. Téged nem vettek fel jó egyetemre? :D
2023. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#2: Gratula! Ügyes vagy!


#3: Én már az egyetemen is végeztem... Csak unalmas ezt a felesleges rinyálást látni mindig. Tapasztalatból láttam, hogy annó nálunk is mindenkit felvettek kivétel nélkül egyetemre.

2023. máj. 10. 23:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát a tanárok is adják folyamatosan, hogy hú de kell készülni, meg ez meg az nem lesz elég blabla. Legalábbis nálunk ez volt, én már régebben érettségiztem, emlékszem a kettesre mentem töriből kb, úgy éreztem szart se tudok, más tárgyakból is számolgattam mi a legrosszabb jegy, amivel még felvehetnek egyetemre és a végén kitűnőre érettségiztem, de mint egy idegroncs olyan voltam. Szerintem a nem normális tanárok azt hiszik ez motiváció, hogy jobban hajtsunk, de ezzel csak azt érik el, hogy azt érezd semmi nem elég jó, gusztustalan.
2023. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Hát a matek tényleg kicsit nehezebb volt mint a múlt években, viszont a magyar és a töri meg jóval könnyebb.
2023. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Hát én 20 éve érettségiztem, de semmi ilyesmire nem emlékszem.

A matek akkor elég könnyű volt, irodalomból az volt a tétel, akit mindenki jósolt, és amiből a próbaérettségit írtuk.

A szóbelin meg azokat a tételeket húztam, amiket a szüleim és én megjósoltunk. Minden kitűnő lett, min kellett volna sírni?

2023. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Te 50szer végighallgatod, ők viszont csak egyszer poénkodnak vele. Gondolom a te osztályodban is vicces volt ilyeneket mondani, csak most, hogy a mostani kölykök mondják, már unalmas és fárasztó.
2023. máj. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg nekik az a normális, hogy túlgondolják. Dolgozatok után is mindig van legalább 1 gyerek, aki előadja hogy neki biztos egyes lett, aztán kiderül hogy ötös, csak rohadtul ráparázott. Szerintem az ilyen gyerekeknek vagy megfelelési kényszerük van, vagy piszkosul alacsony önbizalmuk. Szerintem ilyenkor a reális megítélés lenne a normális.
2023. máj. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi magyarok alapból így vagyunk nevelve: minden rossz, aztán a vége mégsem az.
2023. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!