Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológiából érettségizők!...

Biológiából érettségizők! Mennyire érzitek felkészülve magatokat?

Figyelt kérdés

2021. máj. 11. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Már hányingerem van a félelemtől
2021. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1es vagyok

Az lemaradt, hogy február - április között nagyon komolyan vettem a készülést. Folyamatosan tanultam illetve gyakoroltam de az utóbbi időben nagyon elengedtem, úgyhogy örülök ha nem bukok meg.


Szerencsére sehova nem kell mert nem jelentkeztem egyetemre. Csak úgy alapon jelöltem meg.

Én emeltezek.

2021. máj. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De akkor minek jelölted neg, ha nem mész egyetemre.
2021. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert mikor megjelöltem még úgy volt, hogy beiratkozok, maximum passziváltatom magam és később kezdem el de azóta megváltoztak a terveim.


Ezért

2021. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én félek, a 45%-ra megyek... Sajnos mi nagyon nem fejeztük be az anyagot és a digitális oktatás sem működött jól a biosz terén. Szóval én már most készítem a családot, hogy lesz amilyen lesz, én megteszem a tőlem telhetőt, ha nem elég, majd megyek újra.

Mivel kb nem is értem az anyag egy részét (magyarázat hiánya miatt) és a motívációm is elveszett és leginkább csak vegetáltam, bízok az iskolás időkben megtanult dolgokban és, hogy valami csoda fog történni. Ja és kevés genetika meg ökológia legyen. Más kívánságom nincsen

2021. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kívánságod valóra vált. :) Szerencsére se öko, se állattan nem volt. (Választható - és az első feladat kivételével.)
2021. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De az első feladat szinte ajándék volt


Az középszinten is megállta volna a helyét

2021. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!