Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mondanátok példákat arra,...

Mondanátok példákat arra, hogy valaki nem tisztelt titeket? Ha lehet, minél konkrétabb eseteket az életetekből. Mit tettetek, hogy reagáltatok?

Figyelt kérdés
Ti kivel, mikor voltatok tiszteletlenek?
2023. máj. 11. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Csak a gyk-n bunkók velem.

Az életben senki, kivéve pl a karbantartó meg portásrétegeket.

Akik ezek a műveletlenebb alja.

A karbantartó pl naponta képes beszólni hogy pl miért vagyok pulóverben, (persze hogy jobban tetszene neki vmi csöcskidobós szerelés), de ezt gyárban is mikor logisztikán voltam a raktárosak is eljátszották -hidegraktárban minek vagyok én kabátban.

Ezeknek a parasztoknak az kéne amit az ápolók csinálnak átlátszo nadrág tangával, meg csöcskidobós szerkók.

Intelligens értelmiségi férfiak viszont soha ilyen jellegűt nem is mondanak, de szerintem még nem is gondolnak.


Vagy aki neten nyomulna.

Évente bepróbalkozik a hülye de olyannal hogy mikor szexelünk már, vagy láttalak jó a s.gged vagy irkálunj szexről tabuk nélkül?(tiltom aztán más profilokról írkál rám kb évente, nem tudom hány év alatt se fejlődött még semmit. Soha nem lesz senkije igy. Lehet még 40 majd 50 évesen is rám fog írni d.gunk e.

2023. máj. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Folytatás

Így belegondolva ez még vicces is. Évek alatt addig se jutott el a szerencsétlen, hogy legalább egy képernyőnyit cseteljek vele mielőtt tiltanám.

De nem adja fel, küzd és bízik, bepróbalkozik mindig:D

2023. máj. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Életben nem nagyon tapasztalok ilyet, facebookon illetve itt szinte rendszeresen.


Sokszor nem írok semmi durvát, aztán elkezdenek habzó szájjal ugatni mert le mertem szólni valakinek a kedvenc foci csapatát :D. De ez nem hat meg..

2023. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Velem rengetegszer előfordult, mikor gyerek voltam, rendszeres volt, hogy valaki nem adta meg a tiszteletet, sokszor a saját szüleim, nagyszüleim se, aztán suli mellett elkezdtem rendezvényeken dolgozni és az emberek sokszor rajtam vezették le a flusztrációjukat. Ilyenkor szépen mosolyogtam rájuk, mert nem igazán csinálhattam mást, de amúgy legtöbbször működött :)


Anyámnak pedig csak egy gyereke van, de ha feljön a gyerek téma, előszeretettel példálózik velem, hogy mit-hogy csináltam babaként, amit én borzalmasan megalázónak élek meg. Sokáig tűrtem, aztán egyszer elbeszélgettem vele és azóta jobb lett, de még néha most is elfeledkezik magáról. Ilyenkor már beszólok neki, hogy amúgy gyerekszámot nézve neki van a legkevesebb tapasztalata a társaságból, a többiek mégis meg tudják állni, hogy a már felnőtt gyerekükről sztorizzanak.

2023. máj. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Én most bunkó voltam, leírom.

Lent voltam a munkahelyen szünetben es telefonoztam. Közben leparkolt az igazgató kicsit messzebb. En a telefonba bújva voltam. Aztán hallom ahogy hangosan köszön én meg ugy tettem mint aki nem hallja es bujtam tovább a telomat. És nem esett le neki semmi azt hiszi még most is, hogy nem hallottam.

Közben meg csak rosszul esett hogy jött mert olyan a habitusa hogy folyamat görcsölök miatta.(mindog ugyanaz a parfüme van ami nekem büdös de álló napokat kell ezt belélegezni mindig es még otthon is érzem saját magamon, nagyon kitartóan csak azt a parfumot használja és mindig pattog nyüzsög mindenlében kanál típus mint aki szed vmi pörgetőt, eröteljes pattogós a hangja is, soha nem árad róla nyugalom, csak ez a "feszülés" és egyszerűen zavaró szinte idegesítő, ha bent van a cégnél.)


Szoval én ha bunkó vagyok azt általában úgy szoktam hogy ugyanakkor támadási felületet nem adok.

Vagy ha be is szólok vkinek, simán kiforgatom azt is ha kell, hogy ő értette csak félre:D

2023. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%

1-es

Azért az értelmiségi férfi is sok mindenre gondol ilyenkor,csak van annyi esze,hogy be tudja fogni a száját.


Kérdező

Munkahelyemen többször voltak tiszteletlenek,főnök pl.lehülyézett mások előtt jogtalanul,valótlanságot állított rólam,de már megtanultam kezelni.Mivel tudom,hogy a célja a szándékos lejáratás ezért vissza szoktam kérdezni:Ezt,hogy érted? És be szokott jönni,mivel látja,hogy ezzel beviszem az erdőbe,ezért egy rövid mondattal eltereli a témát.

2023. máj. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

6.

Szerintem egy értelmiségi férfi nem azon filozofál hogy a kolleganők miért vannak felöltözve hanem rajta van a projekten, vagy hajt, vagy el akar érni vmit egyáltalán és gondolkodik is.

Nem ez a faék nép mint a többi.

2023. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!