Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lusta vissza írni vagy nem...

Lusta vissza írni vagy nem érdekli?

Figyelt kérdés

Írok valakinek Viberen és ahelyett,hogy vissza írna,a szövegem mellett van az a kis szív és csak arra kattint rá!

Nem ez az első esett!


2023. máj. 13. 09:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10:

Attól is függ hogy te milyen viszonyban van azzal a személlyel akinek írsz. Mert pl van olyan, mikor az egyik félnek bejön a másik és folyamatosan üzenetekkel bombázza, de a másik nem szeretné megsérteni azért nyom egy szívet az írására, de ettől több időt nem akar rá vesztegetni. Az lenne a normális ha ezt a szemébe mondaná, de manapság az emberek nem akarnak konfrontálódni, ezért inkább elintézik egy ilyen köztes megoldással. Ez az írt is meg nem is kategória.

2023. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Beosztottja vagyok,abszolút nem írok neki,csak ha valami nagyon fontos dolog van,nők vagyunk mindketten,nem szoktam üzenetekkel bombázni Isten őriz én nem szeretek sok lenni senkinek sem!

Mondjuk úgy,hogy normlias viszonyban vagyunk,se nem túl jó ,sem nem rossz!

Szóval igen valószínű az van,hogy nem akar időt vesztegetni rám és inkább letud egy ilyen jellel!

2023. máj. 13. 16:09
 13/19 anonim ***** válasza:

Csak beosztottja vagy, vagy barátnők is? Mert a kettő nem ugyanaz és ha csak beosztottja vagy akkor ugyan mit vársz tőle??

Elég ha a munkában lát téged és hagyd békén a szabadidejében!

Egyszerűen csak bolhátlanítja magát tőled.

2023. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Jesszusom ezt az utolsó kommentet inkább nem firtatom!
2023. máj. 15. 18:28
 15/19 anonim ***** válasza:

14: Ő is ugyanezt szokta mondani, de csak magában, mert nem akar téged megsérteni, mert lám-lám, te most is visszaírsz ide is.

Ez a probléma veled hogy egy igazi bolha vagy, nem lehet téged levakarni.

Kicsit változtass ezen a természeteden, csak egy kicsit.

2023. máj. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ha az neked bolhasag,hogy én mindnekinek vissza írok akkor legyen így!!! ;)
2023. máj. 16. 03:55
 17/19 anonim ***** válasza:
Biztos tudja a tutit a két pipájával. :D De van egy hasonló (ugyanaz) felhasználó, akinek ismérve, hogy egy bugyuta szót, itt jelen esetben a bolhaság, amit szerintem 60 év alatt senki nem használ, ismételget végestelen végig.
2023. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Elég szomorú,ha itt éli ki magát! Nem gondolnám ,hogy a mai világban,ahol egyre jobban kihűlőben vannak az emberi kapcsolatok,az bolhaság lenne,ha annyi 'elvárásom' van,hogy legalább egy szót írjon vissza valaki! Hisz én is megírom,de ez közös érdek ,mivel munka ügyről volt szó!
2023. máj. 16. 17:12
 19/19 anonim ***** válasza:

18: Akkor te a Messengeren laksz állandóan és figyeled hogy ki az aki nem ír vissza, bizonyos határidőn belül és ha kifut belőle akkor átkozod, lenézed mindennek. Jó ideged és türelmed lehet.

A munkaügyet ne vidd haza és ne kényszerítsd rá a másikra a szabadidejében.

Ez már nem bolhaság, hanem kullancsozás, vagy hívd aminek jólesik!

2023. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!