Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy adok-veszek facebook...

Ha egy adok-veszek facebook csoportban a feltöltött képhez ír valaki, hogy érdekli egy holmi, akkor eladóként privát üzenetet illik írni az érdeklődőnek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 22:23
 1/7 anonim válasza:
ha nagyon elakarod adni akkor igen hisz a te érdeked hogy megvegyék az adott terméket!! Vagy a kép alá írhatsz neki nyugodtan hogy legyen kedve privátban írni és ennyi!!
2014. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mit ír alá,ha csak érdeklődik,részleteket szeretne tudni a dologról akkor a kép alá is írhatsz,így mindenki más is láthatja az infokat ha esetleg az érdeklődő nem vinné el.

De ha látod,hogy konkrétan szeretné,akkor írhatsz neki privit,hogy megbeszéljétek az adás-vétel részleteit.

2014. márc. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

2-es ez nem jo tanacs, sajnos rosszul is elsulhet.

Osszeget semmikeppen ne irj ki ugy, hogy mindenki lassa. Ird azt, hogy privatban erdeklodjon es maganuzenetben add meg az arat.


Egy kiskapu van, ha a feltoltott kepre magara rejted el az arat. Tehat ugy fotozd le a termeket, hogy teszel melle egy arcedulat. De ne kepszerkesztovel tedd ra, mert abba belekotnek. (az elso variacioba nem)

2014. márc. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom ti milyen csoportokba vagytok benne, de amibe én vagyok, csak leírással és árral tölthetsz fel képet.


Egyébként igen, szoktak privit írni. :)

2014. márc. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért baj az, ha kommentben leírja az árát? Úgyis az az első kérdés, ami minden vevőjelöltet érdekel. Utálom, amikor nincs ár kiírva (holott kellene) és mindenki egyenként kell kérdezze, hogy mennyibe kerül, milyen méret, st, stb. Meg várni kér napot a válaszra, miközben az alatt az idő alatt már öt másikat megvehetettem volna...
2014. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En nem tom, de sok magyar azt hiszi, h az arakat dugdosni kell. Nem csak interneten csinaljak, hanem eloben is...


Amugy arral kell kiirni, teljesen normalis az uzleti eletben.


Jha, hogy az az ar, amit kersz erte nevetsegesen magas? Ha tudod, h pofatlanul arazol, akkor gondold at, mielott aruba bocsatod.

2014. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Árral együtt töltöttem fel, én sem szeretem a zsákba macskát. Csak nem tudtam, hogy ilyenkor a képnél kell megbeszélni az egyéb részleteket vagy privátban. Végül írtam privát üzenetet, és ott mindent megbeszéltünk.

2014. márc. 30. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!