Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy-két tiktokos hogy lehet...

Egy-két tiktokos hogy lehet ilyen buta? Az ilyeneknek miért küldenek mások ajándékokat?

Figyelt kérdés

Most láttam egy live-ot, az egyik kérdezi a másiktól, hogy tudod hogy idén szilveszter december 20-ra esik? Erre bambán néz, elkezdi micsoda az hogy lehet? Látszott, hogy elhiszi.

Aztán meg azt mondta a mohácsi csatára, hogy nem is volt olyan és rácsodálkozott, hogy valaki megírta neki az évszámot. Ezután ki is léptem.

Az emberek meg küldik nekik az ajándékokat és bevételük van ebből. Nem is kevés.

Ez mióta normális?



2023. máj. 13. 22:15
 1/8 A kérdező kommentje:

Na most meg egy olyat dobott be, hogy egy férfi csapkodja a combját és előadja, mintha mást csinálna ugye... Közben perverz szövegeket mond és ajándékot koldul.

Nekem elég volt ebből. Friss tiktokos vagyok, de ez egy katasztrófa ami ott megy.

2023. máj. 13. 22:18
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Ajándekokat lehet nekik? Az mi? Es hogy van ebbol bevétel?
2023. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
A 21. századra az emberiség elkezdett visszafele fejlődni…
2023. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Pénzre tudják váltani a beküldött ajándékokat. Amit a beküldő szintén pénzért vett meg. Szánalom.

Jelentettem ezt a férfit. Aki megírja neki, hogy jelenti akkor elkezd káromkodni nagyon durván. A gyerekek meg ezeket nézik. Erre azt mondta leszrja a gyerekeket.

2023. máj. 13. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fasza
2023. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
En szinte sose hasznalom, de igyis tudom hogy az algoritmus olyanokat dobal mint amiket nezel. Ha faszsagokat, akkor faszsagokat 🤷 A gyerekek meg a szulok felelosegei, nem az internete
2023. máj. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én azért mentem fel, mert előző nap is egy némettanár bejelentkezését néztem, aki másfél-két órában mondatokat diktál, magyaráz. Teljesen hasznos tartalom. Tegnap is ezért lèptem be, megnézni nem indított-e esetleg live-ot megint. Majd elkezdtem böngészni a live-ok közt. Számítógépen lèptem be. Rengeteg külföldit is bedobált. Pedig őket életemben nem néztem.

Szerencse, hogy tudod milyen tartalmakat nézek. :)

2023. máj. 14. 08:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Ebből nincs bevételük. Ez csak egy gesztus. Nyilván, aki pénzt költ erre, őt érdekli a tartalma. Téged nem. Van ilyen.
2023. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!