Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha széles a vállam, erős a...

Ha széles a vállam, erős a mellkasom, hátam lévén erőedzéseket végzek, viszont kb 10-12 kiló felesleg is van rajtam, akkor mackósnak számítok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert sokan a 25-30 kiló pluszra is még ezt mondják.

2023. máj. 14. 19:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mutassál már képet!
2023. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem mutatok. Annyira azért nem vagyok büszke magamra. Inkább csak megbarátkozom a helyzettel.😁
2023. máj. 14. 19:42
 13/17 anonim ***** válasza:

Öcsém, nem a helyzettel kéne megbarátkozni, hanem a fogyókúrával.


Hát én több, mint 10 centivel vagyok magasabb, és szégyellem hogy 89kg vagyok. Pedig gyurok én is


Mondd a testméreteidet,ha képet nem mersz tolni.


Felkar, mellkas, has..?

2023. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Felkar 41, mellkast nem tudom, derék 90 körül.
2023. máj. 14. 20:27
 15/17 anonim ***** válasza:

A mackót azt 130 kilós Piedonékre mondják, a kövért meg a Lagzi Lajcsikra. Hol a francba vagytok ti bármelyiktől is, ne szórakozzatok már...

Elborult agyú, csontig szálkásított versenytestépítő közegben, meg a vasággyal 60 kilós tinifiúkhoz mérve valóban dagadtak vagytok, meg akkorák, mint egy rinocérosz, ha ezt akarjátok hallani, tessék!

Attól a pár kiló plusztól se dagadt, se testes nem lesz senki. Meglehet, nem tökéletes a strandforma, istenem. Egy pulóverben nem is látszik.

2023. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Telikabatban nem latszik. Tehat nem vagy dagadt.


Egyel nyugodtan. Majd atugrunk.

2023. máj. 15. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#13 Én is 89 kg vagyok (néha van az 90-92 is), és csak 182 cm-hez. Igen, lehetne szépíteni, de nem jutott eszembe még, hogy szégyellni kéne magam, vagy mackós lennék, vagy valami hú de nagy baj lenne. Nem értelek titeket.
2023. máj. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!