Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleslegesen vagyok gátlásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleslegesen vagyok gátlásos ez miatt?

Figyelt kérdés
Van némi idegrendszeri problémám ami látszik, tikkelés, bár jelentősen enyhült. Illetve könnyen megijedek hirtelen zajoktól mert így működik az idegrendszerem. Ezek miatt értek atrocitások is iskolás koromban, de munkahelyen látszólag elfogadnak. Van némi para a szívemmel is bár az nem látszik annyi hogy kevésbé érzem magam férfinak mert nem vagyok fizikailag olyan erős hogy mondjuk kemény fizikai munkát végezhessek, mert azt nekem nem lehet. Ezek miatt vagyok gátlásos és szűz szerintem. 22/f
2023. febr. 15. 23:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Belém kötni nem szoktam már ez miatt, még a kétesebb alakok sem, ilyen téren nem vagyok gátlásos hogy kiálljak magamért, csak a nők terén.
2023. febr. 15. 23:34
 2/17 StevenUp ***** válasza:
100%
Feleslegesen vagy.
2023. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok hinni a sikeremben, miért én kellenék valakinek?
2023. febr. 15. 23:56
 4/17 StevenUp ***** válasza:
100%

Önmagában senki nem kell senkinek. Az amit emberként hozzá tudsz tenni, az számít valójában.

Innentől te döntöd el hogy mennyire vagy értékes ember mások szemében

2023. febr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj, irány a pszichológus és megoldódik
2023. febr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 StevenUp ***** válasza:
14%

ma 00:13

Pszichológushoz csak a kö*ögök járnak akiknek több idejük / pénzük van, mint bajuk.

2023. febr. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 kedvencem ez a hozzáállás. pedig egészen eddig értelmes embernek gondoltalak :(
2023. febr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igazából látogattam már több szakembert gyerekkorom óta de ehh, semmi. A drága főorvos úr pedig olyan öreg hogy egyik alkalommal antidepresszáns váltást emleget következő alkalomra aztán meg csökkentést, nyugtatóról leszoktam de antidepresszánsról nem megy, 100 mgot szedek. Én már felhagytam a szakemberesdivel, ez a fogd meg a kezem szerintem nem segít nekem.
2023. febr. 16. 00:21
 9/17 StevenUp ***** válasza:
0%

ma 00:16

Eléggé pszichológus ellenes vagyok. Nem igazán tartom őket semmilyen orvosnak, vagy doktornak. A Pszichiáter az valamit csinál is, érdemben. Azt bárki tudja csinálni, hogy meghallgatja a kínomat utána kiszámláz valami pénzt, aztán máshoz irányít. 🤷‍♂️

Akinek van családja, bizalmas barátai, kapcsolata, stb, tehát szociálisan fejlett annyira, hogy kommunikálni tudjon valakivel a problémájáról annak a jó nagy százalékának nem kell pszichológus. 🤷‍♂️

2023. febr. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A pszichológus nem orvos, bölcsészkar+viselkedéselemző, nem is írhat gyógyszert. Ezért van kapcsolatban a páciens pszichiáterével.
2023. febr. 16. 06:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!