Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem felesleges barátnő csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem felesleges barátnő csak azért hogy elmondjam hogy van?

Figyelt kérdés
Vagy 11-12 évesen volt egy gyerekszerelmem, de amúgy semmi. Nem vágytam rá és mai nap sem vágyok. Abszolút nem igénylem azt hogy valakivel sokat foglalkozzak, folyton keressek, és menjek vele ide oda. Hamar megunom az embereket és egyedül érzem magam a legjobban, nem szeretem a társsaságot. Nem szeretek bulizni és inni, nem érdekel a "menőség" meg a népszerűség, sosem érdekelt hogy népszerű legyek, azt szeretem ha láthatatlan vagyok. Csak a családom nem értette/érti általában a gondolkodás módom. Nem lennék képes valakivel annyit foglalkozni hogy legyen abból valami, nem érdekel a rivalizálás és az emberek kicsinyes hülyeségei. A testi részét megoldom magamnak. 22/f
2023. febr. 8. 18:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne legyen barátnőd, probléma megoldva
2023. febr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem is kell.
2023. febr. 8. 18:36
 3/19 StevenUp ***** válasza:
61%
És akkor mi az életcélod? Megszületsz, eszel, alszol, meghalsz?
2023. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretek élni, szóval nem bánom ha mihamarabb meghalok.
2023. febr. 8. 18:40
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Neked igen, mert csak energia vámpír lennél mellette.
2023. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
#4 Ez butaság. Élve sokkal több mindent megtehetsz :)
2023. febr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#3:

Úgy is le lehet élni egy életet.

Igazad van,kérdező. Nekem sincs szükségem barátnőre. Egyszerűen nem lenne türelmem hozzá.

2023. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Amúgy sem döntheted el hogy megszületsz vagy sem.
2023. febr. 8. 18:46
 9/19 A kérdező kommentje:
Élve csak azt akarom megtenni hogy végigviszem azokat a játékokat amelyeket akarom, a külvilágot meg kint hagyom mert szörnyű.
2023. febr. 8. 18:51
 10/19 A kérdező kommentje:
A poén az, hogy pár éve még becsövezve voltam ágyhoz kötve krónikus betegség miatt, csak a fekete lelkű hálapénz nyelő orvosok megmentettek, amit utólag sem köszönök meg nekik.
2023. febr. 8. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!