Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önfejlesztés, önbizalomnövelés?

Önfejlesztés, önbizalomnövelés?

Figyelt kérdés

Ki hogyan tudta ezt megvalósítani? Valami jó forrást tudtok?

Tapasztalatokat is szívesen hallgatok.

Rólam röviden, 27 vagyok, átlagos, hlyes srác. De annyira zérón vagyok, hogy kb 0 emberi kapcsolatom van. Nyilván tudom, hogy ez az én hibám, ezért akarok javítani ezen.


2023. máj. 14. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején úgy oldottam meg, hogy pár évnyi külföldi munkával összespóroltam annyi pénzt, amiből jó egzisztenciám lett (saját, hitelmentes lakás és autó, illetve kb. fél évnyi, versenyképesnek mondott hazai fizetésnek megfelelő megtakarítás). Ez tudott érdemben dobni az önbizalmamon, a pszichológusok ábrándozásai sz*rt sem értek. Tartok tőle, hogy még most is ez a helyzet.
2023. máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az önfejlesztést még is-is, de az önbizalomnövelést sehogy. Egyszerűen, ha a környezet folyamatosan leveri az embert, akkor nem megy.

Amúgy amiket ajánlok, hogy tényleg gondolj át dolgokat, próbáld elereszteni a berögződéseid.

2023. máj. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2023. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Konditerem vagy bármilyen küzdősport. Nagyon nagy önbizalomnövelő. Én nőként is úgy jövök ki a teremből 1-1 edzés után, hogy a világon bármit el tudok érni/bárkit meg tudok kapni. Ez persze nem a legelején jön, de ahogy belejössz, már látni fogják rajtad,hogy sugárzol.
2023. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Jó tipp, egyelőre itthon edzek de majd boxolni akarok.
2023. máj. 15. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!