Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne nagyobb önbizal...

Egy naaagy fan kérdése:

Hogyan lehetne nagyobb önbizalmam?

Figyelt kérdés

Kicsit már elegem van, hogy vittek kétszer pszichológushoz, mert kevés az önbizalmam. (Nem tudom minek)

Túl alacsony vagyok, az fülem túlságosan kiáll, a fogamra ráférne a fogszabályzás, de túl gyáva vagyok kihúzatni hozzá 2 fogamat, a fejem aránytalanul kicsi a testemhez képest, nincs lapos hasam, pedig keveset eszek és sportolok. Nem tudok énekelni, táncolni, átlagosan tanulok, nem megy a sport se úgy ahogy kéne.

Ezeket tudom, mert látom a tükörben és tapasztalom, de mindenki a szemembe hazudik.

A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom magam elfogadni, hogy ne hazugsággal nyerjek önbizalmat.



2015. máj. 31. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
izommal
2015. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress olyan dolgokat magadban, amikben ugy gondolod tehetseges vagy, es azokra koncentralj.
2015. máj. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Boksz . Nem kell rogton edzesre menni apukad biztos meg tud tanitani (engem is o tanit:) ) es egy kesztyu sem kerul egetrengetoen sokba zsakot pedig hasznaltan nagyon olcson lehet venni meg te is osszegyujtheted ra :)

Nagyon nagyon jo sport , en sem vagyok egy modell sot , de eszmeletlenul konnyu egy edzed utan tukorbe nezni , es minden edzes lefarag az onbizalom hianybol .

2015. júl. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Édes, drága kérdező!

Akkor most nagyon, de nagyon figyelj ide! Figyelsz? Tökély!

Elárulok valamit...

Már önmagadban egyedi vagy. Értékes ember. Semmi az ég világon..érted? az ég világon semmi értelme hogy amiatt aggódj hogy mások mit látnak ha rád néznek. Hogy mit gondolnak vagy hazudnak.


A sjanát gondolataidra összpontosíts!

Ugyan! Én egy éve még kövér voltam. Átlagos, Csúnyának tartottam maga és nem éreztem hogy lett volna bennem bármi különleges.

De aztán rájöttem hogy már az különleges ahogyan vélekedünk eggyesével a világ dolgairól.


Meg fogod találni azokat a dolgokat, személyeket akik boldogságot, és színt visznek az életedbe.


Fontos hogy ne mások közvetlen pldájára éld az életed!


Ha a tükörbe nézel láss egy életerős, mindenki hazug ócsárolásától fügetlen ember vagy.


És ha valakinek ez nem tetszik akkor lehet neki meg mondani hogy....


"Egyemaszívedet!Én Ilyen vagyok! És ha ez neked szúrja a szemed zárkózz be a szobádba és sírd jól ki magadból"

2016. jan. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!