Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amióta ti használjátok az...

Amióta ti használjátok az oldalt nem érzitek hogy az összes kérdést és választ el kell olvasnotok, különben kimaradtok valamiből? Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

2,5 éve szoktam rá az oldalra, először kizárólag a mentális egészség kategóriát olvastam, mert sokféle betegségem van

Amúgy is bipoláris meg kényszeres vagyok, van bennem egy ilyen mindet vagy semmit érzés és ha ezt kényszeresen nem elégítem ki, akkor jön az összeomlás


Pár hete már ott tartok hogy már az olyan kategóriákat is néznem kell, amihez semmi közöm(pl fogyókúrák, tini párkapcsolatok) és folyton itt van bennem ez a kényszeres hiányérzet, hogyha nem olvasok el mindent akkor lemaradok valamiről

Azt hozzáteszem hogy jelenleg betegen vagyok itthon és nincs semmi dolgom…

Érzett már valaki így?


2023. máj. 16. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy időszak, mikor hasonlóan rákattantam.

Csináld azt, hogy a főoldalt pörgesd végig, a kategóriákba ne menj bele, csak azt a pár kérdést olvasd el, ha érdekesnek tűnik.

Válassz egy-két kategóriát, és azokat olvasd csak át tudatosan, ne mindet. És *ne* csak a mentális betegségek legyenek.

Pl. én olvasgatom az Albérlet alkategóriát, mert érdekesek tudnak lenni a felvetett kérdések. Meg általánosságban a Közlekedést, mert vezetni tanulok, és néha belefutok hasznos dolgokba (de ott az alkategóriák túl konkrétak, ezért nem szűkítem le).

És keress valami más tevékenységet, hogy ne csak a gyk töltse ki a napot. :)

2023. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem olvasok nem érdeklő rovatokat, de az érdeklőkből aztán mindent!
2023. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de, sajnos hajlamos vagyok a kényszerbetegségre,és minden nap elolvasok egy oldalnyi kérdést és választ 3 kategóriában(témában).Ha ez kimarad,akkor úgy érzem valami hiányzik a nappól.
2023. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*napból
2023. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy időben én is voltam így, de aztán egy idő már csomószor csak ugyanazokat láttam, semmi érdekes nem volt, és meguntam. Ha esetleg arról van szó hogy valakivel itt kezdek beszélgetni, akkor úgy állok hozzá hogy amiből kimaradtam, akkor épp nem ezzel kellett foglalkoznom, hanem valami mással, és nem kell ezen törnöm a fejem, hogy mi lett volna máshogy, vagy milyen vicces kérdésről maradok le amikor nem vagyok itt.
2023. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt már függőségnek hívják, és marhára nem jó dolog.
2023. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt olyan időszak nálam is, de mivel rájöttem hogy csak kis százalékban vannak érdekes kérdések, a többi csak ismételgetés, így hamar elmúlt.


Kommentharcok meg nem izgatnak.

2023. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Örülök azért hogy más is volt ezzel így és nem vagyok egyedül

Én is tudom hogy kényszeres, bár sok más alkalmazással is vagyok így


Valahogy ezt a kihagyok valamit érzést kellene elengedni hiszen nyilván rengeteg kérdés meg válasz értelmetlen és nem is érdekel

Remelem ha jobban leszek, ez el fog múlni jelenleg nagyon unatkozom és nincs mit csinálnom

2023. máj. 17. 10:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Remélem hamar jobban lettél, Kérdező.


Nekem is volt egy ilyen időszakom, nem is tudom hány hónapon át (😅) tartott, de csakis erre, az "Emberek" kategóriára limitálódott. Ilyen függőség-FOMO határán lévő dologként tartottam számon, ami úgy ért véget, hogy más elfoglaltságot is kerestem, illetve megelégeltem, hogy mennyire alacsony lett itt a színvonal. Bár az sem volt utolsó tényező, hogy nagyon leszívott a sok frusztrált, kötekedő tag, aki indok nélkül köt bele másokba.

2023. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nálam is jelen van a fomo főleg hogy ez egy könnyen elérhető dolog, nyilván utazással is van bennem fomo csak mivel arra már nincs lehetőségem így nem bánom


Úgy látom egyre több kérdés lesz és szerencsére már csak 3-4 kategória érdekel de meg midig így vagyok vele

Sőt most már azt érzem hogy hogy tudtam ennyi ideig gyakori nélkül élni és mennyi mindenről lemaradtam


Szerencsére a családi kategoriarol már leszoktam mert az egy Mónika show

dec. 6. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!