Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ha visszaállítanák...

Mit tennél ha visszaállítanák a testedet 18 éves szintre?

Figyelt kérdés
2023. máj. 16. 16:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nem sokat érdekelne.
2023. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Semmit mert 18 éves vagyok
2023. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nagyon, de nagyon örülnék neki!
2023. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Örülnék, csak a hajamat sajnálnám, akkor sokkal rövidebb volt.

Kövér most sem vagyok, de 18 évesen sokkal rugalmasabb volt a bőröm, és striáim sem voltak.

2023. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Girlll3 ***** válasza:
Őrülnék neki a gerincem miatt. De akkor meg a kozmetikus b...ta el a bőröm. Hát, nem mennék hozzá kezelésre, s akkor szerintem jól lennék. Mondjuk kicsi melleim voltak. Ah, valljuk be, nekem sose volt jò a testemben lenni.
2023. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Vennék egy rakat s és xs -es rucit(egy szál bél voltam)

Örülnék annak hogy ismét pille könnyen repkedek, mozgok, nincs merevség, nehézmozgás, lihegés, hanem tudnék edzeni, tornázni élvezném.

Reggelente kipattannék az ágyból hiperaktívan, és nem lomhán kéne kivánszorognom a konyhába totyogva vmi kávéért hogy kerüljön belém élet is.

Nem magánorvosokra kéne költenem a pénzem, bőven több maradna hobbira is tanulásra is.


Pasit meg ugyanúgy nem találnék mint akkor se meg most se aki tetszik. Ez ugy nem változna aemmot.

2023. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
*semmit
2023. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Igazából én abból gondolom hogy mi olyasmit tennél meg mai fejjel azt azt követő években amit kihagyták.
2023. máj. 16. 19:06
 19/27 A kérdező kommentje:
Kihagytál
2023. máj. 16. 19:06
 20/27 anonim ***** válasza:

Nekem forditva van. Én egy rakat mindenbe fejest ugrottam bőven olyanokba is amiket ki kellett volna hagyni.

Pl. Svájcban van szálloda ahol magyar pr.stik vannak. És recepcióst kerestek. Én örömmel vállaltam mert abba meg nem gondoltam bele hogy de ott azt kell előadni hogy orál x euro, anál y euro, időpontokat egyeztetni es a lányok pénzéről nyilvántartást vezetni. Nekem ilyen szókincsem nincs is németül.

Kipróbáltuk egy két vendéggel, előttük nem, de amikor elment a vendég hát sírva röhögtek rajtam a csajok. Meg persze aki fel vett annak meg nem volt vicces hogy mi a sz.rt makogok én a vendégeknek?

Még kirúgás előtt megkérdezték ugyan nem e beszállok e az iparba akkor vagy hazamegyek a munkanélkulisegbe vissza pénz nélkül, de az utóbbit választottam.


Nem ártott volna kihagyni jó pár mindent az életemből. Köztük pár exemet is, vagy pár olyan tanfolyamot amikkel soha nem dolgoztam sehol aztán, inkább vannak dolgok amiket megbántam mint amiket kihagytam volna. Ez utóbbi van max 2, de az meg olyan hogy lehet az se sült volna el jól. 50-50.

2023. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!