Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? Tényleg ilyenek...

Miért van ez? Tényleg ilyenek a mai lányok?

Figyelt kérdés

Kedves lányok. Milyen fiúkkal randiznátok szívesen?


A lányok mindig barát zónába raknak, de nem tudom miért. Néztem egy videót, abban azt mondták hogy ha túl kedves vagy, kioffolnak. Ez tényleg így van?

20/F



#randi #Mai csajok
2023. máj. 17. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem nézel ki jól.
2023. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Abban a videóban butaságot mondtak. Én is kedves vagyok a csajokkal, mégsem volt ez hátrány sosem. Valami más problémát érdemes keresni magadban, például önbizalomhiányt.
2023. máj. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

Azt hozzátenném..ha te mondod meg hogy csak szex legyen akkor is inkább barát leszel :’d ez a mostani legutolsó tapasztalatom.



A másik ne baratkozz egyikkel sem..és nincs zóna (én sem baratkozok) nincs rá kapacitás..és hülyeség is.

2023. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nonameboi válasza:
80%
Van ilyen, de az akkor ha túlságosan kedves vagy hirtelen, ami azért valljuk be, elég idegesítö vagy. De ez hülyeség, ha rendesen szeretsz valakit, és tudja hogy jó lenne neki, akkor nem akarja. Ilyen a mai világ... :,(
2023. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Ugye véletlenül sem merül fel benned az, hogy talán veled van valami probléma.

Egy jó tanács: NE néz csajozási tanácsadós videókat.

2023. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól,mert kedves egy srác nem lesz felejtős számomra.Jobb mintha bunkó, lekezelő lenne.
2023. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%

Több oka is lehet:

-nem vagy elég pénzes (ez a legvalószínűbb)

-nem vagy eléggé kigyúrt és jóképű

-nem iszol és/vagy dohányozol.


Alap igazság hogy eleve csak akkor próbálkozz 2023-ban csajozni, ha rengeteg pénzed van (és ezt tudod is demonstrálni, pl. jó kocsi, márkás ruha, drága karóra, elit étterembe vinni stb.), kiemelkedően jól is nézel ki, és "macsó" vagy, tehát bírod a piát, cigizel és hasonlók.

A kedvesség, udvariasság, lovagiasság meg nagyon nagy hátrány, sürgősen felejtsd el, azonnal lepattintanak ha észreveszik rajtad. Személyes tapasztalat.

2023. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Túl kedves vagy, ergó unalmas.
2023. máj. 18. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
#7 Ja, persze... Értem, hogy a trollkodás egy vicces dolog, de ennyire azért nem kéne félrevezetni a kérdezőt.
2023. máj. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha már ennyi lány barátod van,kérd meg az egyiket,hogy mondja el őszintén,mi a baj veled.Csak ne sértődj meg rajta,meg ne is nyomulj arra a csajra,hogy akkor te mától megváltoztál.

Egyébként ha külsőre nagyon nem tetszel egy lánynak,akkor rögtön mész barát-zónába.Lehet,hogy ez van.De a túlzott kedvesség is általában taszítja őket.Ez egy evolúciós ösztön.Tudat alatt a nő a túlzottan kedves férfit nem tartja elég talpraesettnek.Az őskorban egy erős férfi nem lehetett mindig mindenkivel kedves,hiszen ez sem a kardfogú tigrist,sem az ellenséges horda tagjait nem hatotta meg,de ha megsajnálta volna a mammutot,akkor hús sem került volna az asztalra a családnak.A lényeg,hogy meg kell találni az összhangot.Sem a tipikus jófiú nem nyerő,sem a tipikus rosszfiú.Utóbbi azért túlzás,mert noha vannak vonzó,férfias jegyei,magára a lányra is veszélyes lehet,és a környezetével is fölöslegesen kerül konfliktusba,ami éretlen személyiségre vall.A kettő keverékéből lehet egy ideális belsőt létrehozni.

2023. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!