Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak a kisvárosokban ilyenek...

Csak a kisvárosokban ilyenek a fiatalok ?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel takarítottam az étterem körül és amilyen mocskot hagynak maguk után a fiatalok. Természetesen nem mindenki de a tinik 85%-a ezt teszi.


Meg néhánynak az a bunkó, tapló, beképzelt stílusa.


A másik ami zavaró, hogy nálunk ugye van egy olyan szabály, miszerint az étterem előtt tilos dohányozni, de ez sok fiatalt nem érdekli és még nekik áll feljebb ha szépen szólsz nekik. Továbbá elkezdenek szitkozódni.


Nem vagyok híve az erőszaknak, de némelyiket rá férne a nevelés...


Ami szerintem megoldás lenne az a sorkatonaság vissza állítása. Nem vagyok idős de néhánynak tényleg azt kéne, hogy letörjék a szavukat.



2023. máj. 20. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Szombat délutáni provokatív kérdés? Nem indult rosszul, de a sorkatonaságos dumával elrontottad. Így már túl szájbarágós lett. A facebookon próbálkozz, ott nagyot fog menni!
2023. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Ez is Soros hibája szerintem
2023. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Biztos a Soros ügynökei
2023. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem duma, olyanokat megcsinálnak a mai fiatalok, hogy csak nézek.


Szabályosan ha valamit szólsz nekik felvannak háborodva.


Tiszta neveletlen csürhe némelyik.


Szeritem nem mernének 2 szót se szólni ha kapnának maguk mellé egy örmestert aki ha vissza magyaráz úgy oda pirít nekik, hogy csak na..

2023. máj. 20. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
És te miért nem pirítasz akkor oda nekik? Vagy neked is csak itt nagy a szád? 😃
2023. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem rájuk se mer nézni
2023. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

"a másik ami zavaró, hogy nálunk ugye van egy olyan szabály, miszerint az étterem előtt tilos dohányozni, de ez sok fiatalt nem érdekli és még nekik áll feljebb ha szépen szólsz nekik. Továbbá elkezdenek szitkozódni"


***


Na ez a dohányzás kényes téma úgy látom.


UTÁLOM, ha ÉTTEREMBEN élvezném a kaját és valaki egyel arrébb füstölög kaja közben.


Én múltkor ezt meséltem egy baráti társaságnak. Természetesen én voltam a fasz, hogy étterem külterén mindenki azt csinál, amit akar és, ha zavar a cigi, menjek arrébb.


Már nem azért, de hadd ne legyek tapló azért, mert szeretnék egy tál ételt, amiért fizettem is, úgy megenni, hogy nem kell a dohányfüstöt szagolnom.

2023. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Ami szerintem megoldás lenne az a sorkatonaság vissza állítása."


A megoldás a gyerekek megnevelése lenne, nem pedig egy értelmetlen pénznyelő rendszer visszállítása. A probléma az, hogy generációkra visszamenőleg kellett volna normális nevelést adni az embereknek, szóval ez az egész el van b*szva jelenleg, és most talán csak annyit lehet tenni, hogy beletörődsz, hogy ez ilyen és igyekszel saját belátásod szerint javítani az emberek szemléletén, ezzel is hozzájárulva egy összetartó társadalom kialakításához.

2023. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!