Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor valaki tömegben ásít...

Amikor valaki tömegben ásít úgy, hogy nem teszi a szája elé a kezét, nem gondol bele, mennyire iszonyatosan undorító?

Figyelt kérdés
Csak az előbb 2 nő 1 perc különbséggel a vonaton akkorát ásított úgy, hogy nem rakta a mancsát a pofája elé, hogy kb ki lehetett volna találni, mit evett.
2023. máj. 20. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Egyébként mi undorító van benne? Őszintén kérdezem. Tehát ha amúgy ápolt fogai vannak, akkor mi undorító az emberi szájszervben? Ha például állatkertben ásít egy oroszlán, akkor meg lehet csodálni a gyönyörű nagy fogait. Szép látvány. Ember esetében csupán közömbös nekem, semmi extra, nekem is olyan van, ergó nem vált ki belőlem semmit, undort meg főleg nem. Szóval ja, őszintén kérdem: mi undorító van egy ápolt emberi szájban?
2023. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
21. század csodái.. már az ásítás undorító.
2023. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem gondol bele.

Egyébként semmi ártalmat nem okoztak neked ezzel. Ha azt írod, hogy telibe prüszköltek úgy, hogy nem tették a szájuk elé a kezüket, akkor igazat adok neked, nem lehet tudni, hogy allergia, sima hapci, vagy épp dögrováson vannak, de így, hogy ásítottak? És ez nem elégítette ki a szépérzéked? Hát máskor ne nézegesd a másik embert a vonaton.

Időnként látok alapvetően csúnya embereket, akikre nem jó ránézni. Akkor ők most ne menjenek utcára, nehogy megzavarják a harmóniát, vagy mi?

2023. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Paraszt aki nem teszi oda a kezét amikor oroszlánozik, már mint ásít.
2023. máj. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En regen fiukat, ferfiakat tartottam kiabranditonak, ferfiatlannak, ha igy asitottak. Fokent kozel egy masik emberhez, pl metron allva.
2023. máj. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat,csak ne közvetlen az arcom előtt csinálja büdös szájjal.
2023. máj. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!