Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kövér, túlsúlyos férfiak...

Kövér, túlsúlyos férfiak titeket milyen negatív élmények, kritikàk érnek tàrskeresés soràn?

Figyelt kérdés

A kövér alatt a ténylegesen kövéret értem, nem azt akin van 5plusz kg.


Minden korosztàlyban érdekelne.



2023. máj. 21. 10:24
 1/7 ShadowGanxter ***** válasza:
Hát nem igazán írják meg nekem, hogy fogyjak le mert, olyan elképzelhetetlenül és mocskosul kövér vagyok, hogy hájréteg eltakarja a péniszem.
2023. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Ugyan miféle "kritikákra" gondolsz? Én 60 éves vagyok és 130 kiló csupaháj, de hetente randizom huszas-harmincas bombacsajokkal, szinte sorban állnak az ajtóm előtt.
2023. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vissza se írnak
2023. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam egy olyan 10-15 kiló plusz van, de én csak 170 centi vagyok és 90-92-94 kiló közt mozog a súlyom.

Engem a nők levegőnek néznek, konkrétan még nem dagadtoztak le, csak ignorálnak. Bár az utóbbi időben nem is próbálkozok már.

2023. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Én vékony férfiként kaptam már meg normális közeledésre, hogy "haha nézzél már magadra".
2023. máj. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Voltak akik ezért pattintottak le,de nem mondták az arcomba.Egyébként az az egy-két nő aki összejön,az elég is nekem,a többit meg leszrom.Az a szerencsém,hogy viszonylag jóképű vagyok,jó a humorom,így néhányuknak bejövök.
2023. máj. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában azt kapom meg, hogy nem jönnek be a kövér pasik neki. Ezt néha kedvesen, néha bunkó módon mondják.


Számukra fontos a mozgás, számomra kevésbé, ezért látják hogy ez nem fog menni hosszú távon.


Ha ők sportosak vagy vékonyak, a másiktól is elvárják hogy az legyen, teljesen érthető módon, én meg nem vagyok az.


Zavarja őket az egészségtelen táplálkozás.


Most ezek jutottak eszembe amiknek így a túlsúlyhoz van köze, de persze sok dolog van amit megkapok még, ami nem kövérség specifikus.


22 éves vagyok, 110kg. Jól érzem magam a bőrömben, szeretem magam nem tervezek változtatni. Épp ezért nem veszem zokon a fentebb említetteket :)

2023. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!