Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utál és bánt mindenki?

Lánc kérdése:

Miért utál és bánt mindenki?

Figyelt kérdés
Mindenkihez kedves vagyok nem vagyok csúnya sem, mégis csúnyán beszélnek velem és utálnak. Már nem merek senkihez szólni. Miért van másoknak sok barátja? Hiába vagyok nyitott csak gonosz negatív emberek vesznek körül.

2023. ápr. 18. 11:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg tőlük, mi ezt honnan tudhatnánk.
2023. ápr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%

Ha valaki mindig kedves, nyitott és megengedő, azt sokan a gyengeség jeleként értelmezik - valójában bizonyos szempontból gyengeség is. És a gyenge könnyen alárendelhető a családi és munkahelyi hierarchia-rendszerekben, a hétköznapi emberi kölcsönhatásokban. Ha azt látja a környezeted, hogy feletted könnyű győzelmet aratni, hát neked mennek százszor, hiszen győzni és erősnek látszani mindenki szeret.

Az hogy valaki udvarias, rendes ember, még nem jelenti azt, hogy nem állhat ki az érdekeiért. Tisztességesnek kell lenni önmagunkkal szemben is. Ha valami nem tetszik, szólj vissza, vállald a konfliktust, ha kell mutasd meg, hogy ha beléd kötnek nem győzelmet kapnak, csak háborút.

2023. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
95%
Leírnál egy konkrétabb példát? Ezen így nehéz elindulni.
2023. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
42%
Ugyanez van velem is, de én úgy gondolom nem velem van a baj, a világ rossz. És ilyen világba nem akarok szaporodni, mert a gyerekemmel is ez lesz.
2023. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%

Rádióbemondó: Felhívjuk tisztelt hallgatóink figyelmét, hogy az M7-es autópályán vezessenek nagyon óvatosan, mert egy őrült a forgalommal szemben halad.

Béla: Mi az, hogy egy? Az összes!

2023. ápr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
nemlehet hogy te vagy tul erzekeny?
2023. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Mert dinka vagy, dinka lady 🤪🤪
2023. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom én is ezt tapasztaltam, ha én kedves vagyok és odamegyek emberekhez, nyitok akkor leszarnak. Aki nem nyit arra nyomulnak ezerrel. Ha én se nyitok többet valaki felé még aznap érzi és emiatt ő jön hozzám. Gondolom a szüleiktől sem kaptak elég figyelmet és az kell nekik hogy meg kelljen küzdeni a figyelemért. De én ilyenekkel nem akarok haverkodni.
2023. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
ha korulotted mindenkivel baj van akkor igazabol veled van a baj
2023. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
Azért, mert van az a fajta kedvesség, ami már szinte könyörgés, hogy "Légyszí, szeressetek már engem is!", és ez valamiért nagyon taszító. Nem tudom, miért, de az. A túl kedves, ugyanakkor belül bizonytalan embereket tényleg mindenki kerüli.
2023. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!