Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tegyem magam azon...

Hogyan tegyem magam azon túl,hogy nem vesznek emberszámba?

Figyelt kérdés
2023. máj. 22. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Pszichoterápiával. Ott segítenek az ilyen sérelmeket feldolgozni. Máskülönben csak dühöt és agressziót szül aminek majd te és a környezeted látja a kárát. Ráadásul az ilyen frusztrált embereket csak jobban megvetik, vagy épp félnek tőlük és ezért kerülik.

Szóval ja, pszichoterápia, dolgozd fel és akkor majd jobb lesz.

2023. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Miért nem? ha megvan akkor azon kell változtatni, gondolom én, de a szakija a pszichiáter, nem nagy durranás elmenni beszélgetni én is voltam már. Egyébként van cbd olaj, az az embert "egyensúlyba hozza" ezt csak olvastam másoktól.
2023. máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miert nem? Azt nem tudom! De nem esik jol,mivel ilyet nem nagyon tapasztaltam még! Es nem tudom hova tenni a helyzetet!
2023. máj. 22. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit konkrétumot nem írsz le se az esetedről se magadról! semmit nem tudunk rólad hogy miért nem? most őszintén?? így mit kéne írniuk a válaszolóknak?? így még egy szakember se tudna segítséget adni! Szedd össze magad és írd le miért gondolod úgy hogy nem veszen emberszámításba! (attól tartok más is jár ugyan ebbe a cipőbe, csak ők nem veszik úgy fel) akkor lehetséges hogy itt is kaphatsz kézzelfogható választ. És még egy dolog, ha valaki próbál segíteni, az azért is teszi mert tényleg segíteni akar, de ahhoz két emberre van szükség, rád és azokra akik itt próbálnak segíteni az idejükből! szóval több bátorságot!
2023. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat es igazad van! Munkahelyi dolgok,vagyunk egy cegnel 9-en, 8 embernek a főnök elmond dolgokat ,telefonon vagy személyesen ,de nekem nem ,en mindig masoktol tudok meg mindent! Olyan mintha nem léteznek! Egyszer szóvá tettem,azt hittem változni fog,de semmi valtozas nincs :/ mindketten nők vagyunk,habar ez nem sokat szamit szerintem!
2023. máj. 22. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!