Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az amerikaiaknak atlagosan...

Az amerikaiaknak atlagosan jobb az elete? 1-2youtuber eletet szoktam nezni, pl. Gombos Edina... es kicsit bevallom irigy vagyok.. Mas is erez igy, ha ilyet lat? Tudom, ott is van gazdag es szegeny, de valahogy megis tobb a lehetoseg.

Figyelt kérdés
Nekunk is megvan mindenunk, megis ott masabb az elet, tobb a lehetoseg, jobb iskolarendszer stb. Jobb a megelhetes, tobb penzt tud pl. felretenni egy atlag dolgozo. Az idojaras is jobb, itt kb. egesz evben esett, rossz ido volt.

2023. máj. 22. 23:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
87%

Gombos Edinanak es a ferjenek is jo allasa van, ezert elnek jo. Nagyon nehez jo allast talalni az Egyesult allamokban.

A felnott Amerikaiak 57%-nak nincs 1000 dollar megtakaritasa sem! Ez azert elgondolkodtato nem? 1000 dollar az kb 350.000 forint ami nem egy nagy osszeg Magyarorszagon sem.

Van olyan kollegam aki fizetestol fizetesig el. Hitelt kellett felvennie hogy a kocsijat megjavittassa mert auto nelkul nem tudsz munkaba menni.


Amugy igen, en is szeretnek ugy elni mint Gombos Edina :D Hiaba elek az USA-ban, megsem elek olyan szinten mint ok

2023. máj. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nagyon az anyagiakra helyeztétek a hangsulyt, irtam, hogy itt is jol elek, nem feltetlenul az anyagiakra gondoltam elsosorban.
2023. máj. 25. 23:41
 23/23 anonim ***** válasza:

Élnek ott ismerőseim. Átlagosan jobb ott az élet. De már Európában is csak Albánia, Ukrajna, Románia áll mögöttünk.


Ez egy csóró, kizsákmányoló ország maradi és ostoba emberekkel tele. Soha nem lesz ebből semmi, ahogy nem is volt soha.

2023. szept. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!