Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az amerikaiaknak atlagosan...

Az amerikaiaknak atlagosan jobb az elete? 1-2youtuber eletet szoktam nezni, pl. Gombos Edina... es kicsit bevallom irigy vagyok.. Mas is erez igy, ha ilyet lat? Tudom, ott is van gazdag es szegeny, de valahogy megis tobb a lehetoseg.

Figyelt kérdés
Nekunk is megvan mindenunk, megis ott masabb az elet, tobb a lehetoseg, jobb iskolarendszer stb. Jobb a megelhetes, tobb penzt tud pl. felretenni egy atlag dolgozo. Az idojaras is jobb, itt kb. egesz evben esett, rossz ido volt.

2023. máj. 22. 23:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Ha elmultal hat eves, nem lehetsz ennyire tudatlan. Mikozben az Egyesult Allamok Nyugat-Europatol eltero modon iszonyatosan megosztott, vegletesen jomodu es nagyon szegeny orszag. Ahol nem jar alanyi jogon az egeszsegugyi ellatas, es a gyereked rakban kezeles nelkul meghalhat, ha nem tudsz biztositast fizetni. Szabadsag az van, de ehendogleni is szabad.
2023. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Az idojaras jobb? Leszamitva, hogy 52 allam van, a tornado, hurrikan, erdotuz, delen hovihar, arviz, ez nem komoly, gondolom.
2023. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%

😂😂😄😂 te ezt az országot ne tedd jobban nevetség tárgyává sem a helyzetét..Amerika napi GDPI-je szerintem kiteszi a mi 10 évesünket.


Jó kis vicc volt ez éjfélkor.

2023. máj. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Bár van ami jobb, a legtöbb jutuber csak az élet habos oldalát mutatja be. Főleg Edináék. A gettóra meg ugye a tobbseg nem kivancsi.
2023. máj. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De ne a gettosokbol induljunk ki, hanem egy atlag dolgozobol. Pl. Itt egy pedagogus, meg ott egy pedagogus hogy el, mit tud kihozni az eletebol. Vagy egy fodrasz vagy mittudomen.
2023. máj. 23. 00:03
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
Egy átlagos amerikai egy hét alatt többet keres mint egy magyar... Pl asztalos napi 120.000Ft-ot.
2023. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, tudom hogy a kiadas is tobb, de aranyaiban megis tobb marad neki.

De ben a penzre gondolok elsosorban, hanem ugy atlagosan a szinvonalra.

Gyerekkoromban voltunk kinnt par hetet es olyan jo volt, barmikor kimennek...

2023. máj. 23. 00:06
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak ott, hanem a legtöbb EU-s országban is, kivéve a miénket...
2023. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
23%
Csak Oroszország és Kína játszik. Azok igen. Minden értelmes magyar politikus ezekben az országokban vesz lakást, csinál befektetést, ide küldik a gyerekeiket tanulni, mert ez a jövő. A nyugat az pfuj.... leáldozott nekik.
2023. máj. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
24%
A Youtuberek csak a tökéletest mutatják és nem a valóságot, éppen ez benne a biznisz, hogy egyre több feliratkozót szerezzen.
2023. máj. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!