Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az, ha egy jómodú,...

Miért baj az, ha egy jómodú, idősebb ember, korban hozzá illő 50 feletti nőbe lesz szerelmes?

Figyelt kérdés

Jeff Bezos milliárdos kapcsán volt vita a baráti körben. Lauren Sanchez nevű műsorvezetőnő a párja. 53 éves, Bezos 59. Szerintem összeillő pár, a nő nem aranyásó, komoly karrierje van, az előző férje is gazdag volt, így nem hinném, hogy pénzre utazna. A külseje 53 évesen szerintem nagyon csinos, a lényeg, hogy egymásnak tetszenek.

A baráti körben mindenki fújjol, hogy a világ leggazdagabb embere miért nem egy 20 évest keres. Bezzeg ha más 50 éves van 20 évessel, arra is fújolnak, hogy a lánya lehetne, stb.

Szerintem nagyon rendben van ez a kapcsolat, nagyot nőtt a szememben Bezos! Hogy tényleg nem kirakat fiatal babát keresett, hanem egy társat talált és boldogok (a cikkek alapján úgy néznek ki).

Ti mit gondoltok? Én ha elválnék, 36 éves férfiként biztos, hogy 30 felett keresnék és olyat, akinek gyereke, gyerekei vannak mint nekem. Úgy gondolom magamból kiindulva, hogy akinek még nincsen, az sok mindent nehezen fogadna el egy ilyen helyzetben és nekem is igényem lenne a közös generációs témákra, szokásokra, stb. Ezt is furcsállják a barátaim, mert szerintük minden elvált férfi a fiatalabbakat keresi. Szerintem az meg hülyeség. Persze kis százalékban nagyon is összejöhet, lehet család, gyerekek, de azért ahogy látom, nagy százalékban szakítás a vége. Pl egyik akkor 45 éves gyári főnök barátom elvált és felszedett egy 22 éves nőt. 3 év után a csaj gyerek témába kezdett. A pasinak 3 gyereke van már és kijelentette, hogy neki több nem kell. Vége lett a kapcsolatnak egyérteműen.


2023. máj. 23. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs ezzel, ez a férfi komoly gondolkodású, nem a felszínes dolgok hajszolását látja életcélnak, hanem a valódi értékeket részesíti előnyben.
2023. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is szimpatikusabb ha korban jobban passzoló párt talál pláne ilyen gazdagoknál különben mindenkinek egyértelmű hogy nem valódi a kapcsolat.

Szerintem a gazdagok is ugyanúgy magányosak, szomorú ha nem is keresnek normális párt.

Amúgy ez a hölgy megnéztem hát ugyanolyan mint a 20 éves műmacák, szóval nagy különbség nincs, nem adta lejjebb szerintem vele. Persze ha megtehetném és lenne bátorságom én is széppé faragtatnám magam.

2023. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit a mű a nő, dehát megteheti. Kinek tetszik, kinek nem. Szerintem csinos. Eddig bevallom azt hittem “ezek a gazdagok” mind hülyék akik csak felszínre utaznak.
2023. máj. 23. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát eléggé leszarja a képeken a nő a férfit,ő meg puncsol neki
2023. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!