Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velemeny errol?

Velemeny errol?

Figyelt kérdés
Nem talalkoztam meg sose ilyennel es elegge megijeszt vagy nem tudom. Beszelgetek egy fiuval es neki olyan fetise van vagy nem tudom minek hivjam ezt, hogy azt akarja hogy ontsem le teljesen benzinnel es kezdjek el mellette cigizni meg. eloszor nem vettem komolyan de tenyleg komolyan gondolja, mar olyankokat ir hogy ha talalkozunk akkor leonti magat benzinnel en meg gyujtsak ra mellette. nyilvan nem fogok ezek utan talalkozni vele mert szamomra ez eleg beteges.

2023. máj. 23. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
jobb az ilyet kerülni, mert te is megserulhetsz amellett hogy traumatizálódsz. egyik legfájdalmasabb halál elégni.
2023. máj. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb az ilyet messzire elkerülni.
2023. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem “fétis”, hanem pszichiátriai eset…
2023. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen en is igy gondolom
2023. máj. 23. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fetis, viszont nem jo dolog, ha valaki azzal traktal, hogy okozz halalos balesetet, amiben meg te is megeghetnel.
2023. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális a csávó. Kerüld el mindenképp, nehogy tényleg leöntse magát, te meg véletlen begyújtsd a cigiddel, és akkor mehetsz a rendőrségre...
2023. máj. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tiltottam mindenhol, tenyleg pszichiatriai eset
2023. máj. 24. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!