Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi miért bókol egy...

Egy férfi miért bókol egy idegen nőnek?

Figyelt kérdés

Mi vezérli?


Konkrétan arról van szó, hogy nagy ritkán mondjuk kéthavonta egyszer vagy max havi egyszer látjuk egymást egy véletlenszerű tök hétköznapi helyzetben.

Ettől még nem ismerjük egymást.

Egyik ilyen alkalommal tett megjegyzést a külsőmre és az általa feltételezett belsőmre.

Ez engem váratlanul ért, nem tudtam mire vélni.

Mi ennek a mechanizmusa, mi késztette erre, miért gondolta, hogy ez belefér?

Az lehetett benne, hogy én is hasonlóan vonzónak tartom őt? Vagy ha nagy ritkán látjuk egymást messziről, akkor ez már belefér? Vagy csak zavarba akart hozni?


2023. máj. 23. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlenül vonzalom. Sok férfi csak kedvességből mondja, nem azért, mert konkrétan akar vmit
2023. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Saitama98 válasza:
92%
Lehet, hogy csak fel akarta dobni a napodat, pusztán kedvességből. Vannak még kedves emberek. De az is kehet, hogy tényleg vonzónak tart, és a tudatodra szerette volna hozni hátha esetleg van esélye nálad. Manapság kevésbé megszokott, de régen így ismerkedtek az emberek. Az is lehet, hogy csak egy olyan ember aki őszintén kinyílványítja a véleményét az emberekről ha érdekli őket, ha nem, és rólad mondjuk ilyen véleménye van.
2023. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

Cefetül meg akar qrni.

Csak is ezt jelentheti a dolog.


Vagy!!!


Meleg, de akkor meg csak simán a barcsinőjévé akar tenni.

2023. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Erőltetett probálkozás, hátha összejön valami.

Esetleg csak kedveskedés, csak zavaróan közvetlenűl.

2023. máj. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Az internet, a mobil teljesen kilúgozta az emberi kapcsolatokat, az emberek egymás iránti udvariasságából is végzetes következtetéseket vonnak le.

Nem tudják mire vélni, ha előre engedik őket, ha lesegítik a kabátjukat, ha átadják a helyet a villamoson, ha kedvesen bókolnak.


Tele a gyakori olyannkérdésekkel: rám nézett, mit akar, tetszem neki?; hogy kell ismerkedni?; miről beszélgessen első találkozáskor?; idegen férfi felvette, amit leejtettem, akar tőlem valamit?; stb., stb.


Katasztrófa!

2023. jún. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NTBS ***** válasza:

Esetleg udvarias?

Ma is vannak ilyen emberek, igaz lassan a kihalás szélére sodródnak.

2023. jún. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Intelligens és udvarias, ez az oka, nem kell mindent túlgondolni.
2023. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt mind értem, csak nekem az a része fura, hogy szerintem nem vagyunk olyan viszonyban, nem ismerjük egymást, csak látásból. Inkább idegen számomra. És valahogy túl közvetlennek éreztem vagy hogy mondjam, nem odaillőnek.
2023. jún. 6. 11:05
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Múltkor közöltem egy kolléganőmmel, hogy nagyon szép a haja. Kb. 15 éve dolgozunk egy helyen, de pár szót váltottunk csak. Nem akarok tőle semmit, de olyan jól esett ránézni. Akartam, hogy örüljön, hogy milyen szép is ő.

50f

2023. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!