Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ő bántott meg és még ő haragsz...

Ő bántott meg és még ő haragszik. Érti ezt valaki?

Figyelt kérdés

Egy barátom jól megbántott engem.

Anno egy egyesületbe beléptetett, hogy támogassam őt. Jó barátként megtettem, hogy csak szavazásra elmegyek támogatni őt.

Pár év után közöltem vele, hogy szeretnék kilépni, erre ő nagyon arrogánsan reagált, ahelyett, hogy megköszönte volna az eddigi támogatást, kiakadt rám, hogy most 1 szavazattal kevesebbet kap.

1 év után egy véletlenül összefutottunk, de rám se akart nézni. Azért ehhez pofa kell, nem tudtam hova tenni.


2023. máj. 24. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után barátodnak nevezed? Ez csak egyoldalú érdekkapcsolat volt.
2023. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem is értem, hogy miért fogóval kell szavazatokat szereznie. Pedig a leírás alapján nagyon érett lehet.
2023. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

Igen, érdekkapcsolat volt ezek szerint.

De attól még viselkedhetett volna normálisan utólag is.

2023. máj. 25. 00:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tipp: Tulságosan magára vette a kilépésedet, ugy fogja fel, hogy Őt utasítottad el. Mert az általa ajánlott klubb neked nem elég jó, érdektelen.
2023. máj. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mint amikor a tanárok magukra veszik ha nem keszulsz az órájára.

De vannak ilyen főnökök is akik ha késtem magukra veszik hogy direkt azert hogy őt vosszantsam.

Ezek azt hiszik körülöttük forog a világ

2023. máj. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*bosszantsam
2023. máj. 25. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
100%
Önimádó.
2023. máj. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nekem is az jött le, hogy ezt egyenértékűnek vette azzal, hogy őt magát "dobtad el", személyes sértésnek véve a kilépésed. Bár azt valóban nem szabad elfelejteni, hogy önös érdekből belerántott valamibe, amiből csak ő profitált, és amint ennek vége szakadt, rögtön neki állt feljebb..
2023. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!