Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kéne ezt elérni?

Hogyan kéne ezt elérni?

Figyelt kérdés
Sohasem bíztam magamban, elég önbizalom hiányos vagyok és nincsen egy világlátásom. Hogy kéne felépítenem magam így most körülbelül a nulláról? Hogyan kellene lényegében újra kezdenem? Most még 20 éves vagyok, így talán van időm.

2023. máj. 28. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Sport, ami kitartást, önbizalmat ad.
2023. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
legyen jogosítványod és autód. nekem az sok önbizalmat adott.
2023. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát edzek, teremben már több hónapja meg majd folytatom is, 17 éves korom óta van jogsim, de ezek nem adtak túl sok önbizalmat. Van kocsim is, de semmit se érzek olyan szinten a magaménak.
2023. máj. 28. 17:38
 4/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

akkor nézd az életet pozitívan és élj úgy, ahogy jól érzed magad.

2023. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Céljaid vannak?

Hogyan szeretnéd, ergo milyennek látni magad 5 év múlva?

2023. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát próbálom, de nem fényes a helyzet, mert évek óta nem igazán érdekelt semmi. Szarul alakult a személyiségem, sokszor megaláztak, szüleimnek sem volt igazán jó soha semmi, vagy elvégezték helyettem a dolgokat.


Eddig volt egy elképzelésem, de egyenlőre nem úgy alakul, fektettem bele időt, de hinni nem hittem magamban, és a döntésben sem voltam biztos, hogy jól tettem.


Gépészmérnökin tanulok most, viszont lehetséges, hogy ott fogom hagyni, el is fogok költözni otthonról.

2023. máj. 28. 18:19
 7/10 anonim ***** válasza:

Pedig a gépészmérnöki végzettség elég jó belépő lenne a nagybetűs életbe.

mondjuk ha nem szereted, az más.

2023. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát az a probléma, hogy ennek is mint a legtöbb dolognak úgy álltam neki hogy nem fog menni, eddig amit sikerült megcsináltam, de fogalmam sincs róla.

Bemagoltam csak a dolgokat, nem szerettem már egy jó ideje tanulni. Most viszont szeretnék csak éppen azt nem tudom, hogy pontosan mit, ezért fogok tartani egy gap yeart, amikor újra eltervezem a dolgokat.

Folytatom a pszichológushoz járást, próbálok nyitottabb lenni és megpróbálok pozitívan állni a dolgokhoz, mellette elköltözök itthonról.

2023. máj. 28. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyat tanulj ami leköt, vagy pihentesd magad 1 évig, mármint a tanulást, és addig lelkileg feltudod magad építeni, beleértve azt is, hogy mihez lesz kedved.
2023. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tanácsokat.
2023. máj. 28. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!