Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan, hogy olyasvalaki...

Volt olyan, hogy olyasvalaki terjesztett rólad rosszindulatú pletykát, akiről nem gondoltad volna, hogy ő tette? Ha igen, mit szóltál hozzá?

Figyelt kérdés
És mondjuk másra gyanakodtál, aki ártatlan volt ebből a szempontból. Történt már veled ilyen?
2023. máj. 28. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Magyarok vagyunk, mit várunk? Ilyenkor fölösleges ugatni, mert az élet úgyis rendet tesz.
2023. máj. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben volt egy ilyen esetem; a legjobb barátnőmnek hitt lány terjesztett el rólam ezt-azt, miközben ő maga is legjobb barátjaként hivatkozott rám, másoknak is. Igazából tipikus gimis dolgok voltak, de ez nem változtatott azon sokat, hogy mennyire meglepett és milyen csalódott voltam, amikor 1) visszahallottam, amiket terjesztett, 2) kiderült, hogy tényleg ő volt.
2023. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát rólam egyszer azt terjesztették hogy mártír vagyok és azt a gúnynevet kaptam hogy Mártírka de osztályfőnökömnek köszönhetően ez nem csak megoldódott de legmenőbb lány lettem osztályunkban.
2023. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs érdemi jelentősége, - mert akinek elég az, hogy egyoldalúan ül fel pletykáknak és arra nem képes a fáradtságot venni, hogy utána járjon az ellenérdekeltségű közegben is a valóságnak, az a szememben annyit is ér.

Nincs jelentősége annak, hogy egy ilyen szinten szellemileg igénytelen ember mit gondol rólam vagy a környezetemről.

2023. máj. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Úgy tudta az embereket manipulálni a közvetlen, empatikus modorával, hogy olyan dolgokat is elmondtál neki, melyeket magadnak sem.

Aztán visszahallottam.

Nem mondtam semmit. Nem álltam vele szóba többet.

2023. máj. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyértelműen megtudtam, hogy az terjesztett szemétségeket rólam, akinek segítettem felsőoktatásban, hogy a félév meglegyen. Engem akart befeketíteni.
2023. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!