Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek volt már olyan, hogy...

Nektek volt már olyan, hogy valakiből azt néztétek ki, hogy gonosz, esetleg rosszindulatú (vagy bármilyen negatív tulajdonság), aztán jobban megismertétek, és kiderült, hogy normális?

Figyelt kérdés
2019. jún. 18. 11:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még egy kérdés: Volt már olyan, hogy volt egy megérzésetek valakivel kapcsolatban( rossz ) és utána kiderült, hogy ez a megérzés téves volt?
2019. jún. 18. 11:58
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem, de ellenem volt. Az illető azóta a feleségem. :)
2019. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húh, nekem már többször is... Például a volt munkahelyemen a kedvenc kolléganőmről kb. fél évig azt hittem, hogy egy sunyi dög, nem tudom, miért. Vagy a gimnáziumi legjobb barátnőm mellé vonakodva ültem le első nap, tök ki voltam akadva, h csak emellett a kis p*csa mellett van már hely... :'D De igazából az összes legjobb barátnőmről ilyesmiket gondoltam első ránézésre :'D Hihetetlen. Egy csomószor meg fordítva van, első ránézésre jaj milyen jófej, aztán kiderül, hogy egy görény...
2019. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen :)

A Gimiben volt egy csaj, aki valami oknál fogva 2 hónappal a sulikezdés után csatlakozott hozzánk. Nehezebben illeszkedett be. Az egyik barátnőm mellett ült és mindig azt mondta, hogy utálja, mert beképzelt és fura. Először én is azt hittem. Olyan rideg, érzelem mentes volt, úgy mosolygott mint a Swarzeneger a terminátorban stb. Egyszer leült mellém és elkezdett beszélni hozzám, de úgy, hogy rám sem nézett csak bámulta a eget, merett tekintettel. De olyan fura volt mert nagyon személyes dolgokról beszélt. Úgy kezdte, hogy ,,te olyan érdekes vagy, szeretem az érdekes embereket. Egyszer láttalak a buszmegállón és arra gondoltam, hogy érdekes lehetsz, nem hittem, hogy valaha egy iskolába kerülünk" ...aztán elkezdte, hogy tegnap hány órakor ért haza, mit evett, mit csinált a testvére, meg olyan családi dolgokról amikről az ember csak olyanoknak beszél akiket már évek óta ismer. Meglepett, hogy ilyen gyorsan megnyílik egy idegen előtt.

Végül ő lett a legjobb barátnőm és ő a legőszintébb és legkedvessebb ember akit ismerek :)

2019. jún. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, sőt nálam általában pont úgy van hogy akit első ránézésre (akivel nem beszéltem még egy szót se) kedvesnek gondolok az nem az, akit nem gondolok annak az meg pont az, tehát fordítva.Emlékszem régen suliba is amikor jött egy új tanár és még csak a folyosón láttuk, nézegettük hogy milyen lehet,volt hogy mondtuk hogy jófejnek tűnik de később kiderült h annyira nem is az.Akit meg szigorúnak néztünk az meg tök jófej volt.Nem mindig persze de sokszor csal a látszat

:)

2019. jún. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos válaszok, köszönöm szépen :)
2019. jún. 19. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!